2733
2739
عنوان

دوستان نگران نباشید

451 بازدید | 20 پست

دوستای مهربونم  سلام صبحتون بخیر عزیزای دل

تورو خدا نگران نباشید اینقدر البته حق میدم بهتون خودمم استرس دارم . اون چیزی که باید اتفاق بیوفته قطعا میوفته پس فکرتونو آزاد کنید . هر سال این موقع به فکر هفت سین و لباس عید و شیرینی عید بودیم اما حالا ..... 

فقط دعا کنیم هممون عاقبت به خیر بشیم .

شاید اینا نشونه ای هست که رفتارمونو درست کنیم 

وقتی خودمون به خودمون رحم نمیکنیم چطور خدا به ما رحم کنه 

شوهری که زنشو میزنه زنی که رو زندگی یکی دیگه زندگی میسازه مادرشوهری که با عروسش بد میکنه . برادری که با خواهرش نمیسازه . دوستایی که پشت هم دروغ میگن و غیبت میکنن . دنیا پر از بدی شده .....

به هم رحم کنید تا خداوند به شما رحم کنه ....

از خودم شروع میکنم . نمیدونم چه توشه ای برای آخرتم جمع کردم .... اینهمه عمر از خدا گرفتم و آخرش چیز به درد بخوری در توشه ام ندارم ... خدایا کمکم کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
درسته.  لطفا یه نکته ای رو هم بگو . خواهشا این چند وقت بهداشت رو خیلی زیاد رعایت کنید . حتی ال ...

نظامیان کشور آلمان با تفنگ تو شهرای آلوده ایستادن و شهرای مشکوک و آلوده رو قرنطینه کردن . اونوقت ایرانیا پا میشن میرن شمال ..... واقعا فرهنگ همیشه تو ایران موج میزنه . 

۱۶ و ۱۸ اسفند سالگرد عروسیمه😍 شوهرم تقشه داشت بریم رستوران تووپ😭

مبارک باشه عزیزم.

ان شاالله شاید تا اون موقع فرجی شد اوضاع آروم تر شد

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
۱۶ و ۱۸ اسفند سالگرد عروسیمه😍 شوهرم تقشه داشت بریم رستوران تووپ😭

نگران نباش عزیزم ان شاالله که اوضاع آروم بشه . نهایتش توی خونه یه غذای خوب میخورید . منم ۲۱ اسفند تولدمه و ۲۷ اسفند سالگرد ازدواجمه 

2706