2737
2734

دیشب گفته بود ساعت 8 میرم سرکار گفتم باشه پامیشم صبحانه حاضرکنم .ساعت 7 بیدارشدم سرم داد میزنه که عجب بیدارشدی و فلان و بیا بگیر بخاب .خیلی دلم شکست سرصبحی گریم گرقت

میشه برای سلامتی کنجد تودلم یه صلوات بفرسین

وا چرا

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا اینجوری گفت؟مگه صبحانه نمیخواست؟ ینی میگه دیر بیدار شدی؟؟

اره گفت من باید 8 اونجا باشم .خودش پاشد با حرص نونو پرت کرد با پنیر خورد رفت .خستم کرده

میشه برای سلامتی کنجد تودلم یه صلوات بفرسین
2738

وا ...مگه کلفت گفت گیر اورده؟

بهش بگو اگر من بیدار میشم برات صبحانه آماده میکنم یا نهار درست میکنم از سر لطفه وگرنه هیچ وظیفه ای در این مورد ها ندارم ...خودت مگه چلاقی برو بخور ...الانم قیافه حق به جانب بگیر ...اصلا هم باهاش تماس نگیر تا آدم شه   

وا درگیری داره با خودش 😐

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2706