2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله سیل نمیاد دعا کنید ما هم انجا دوستایی داریم خونشون خراب شده بود

نمیدونم ایران چرا این طور شده یا سیل .زلزله.ویروس. شهادت سلیمانی .گرونی واقعا کی راحت میشیم فقط خدا به دادمون برسه 

تاوقتی وضعیت مدیریت در کشور این باشه و بی سوادا همه چی رو در دست گرفتن  حلول سال جدید هم نمی ت ...

چی بگم والا

درست مدیریت کشور ضعیفه

ولی بلا هم کم نداشتیم

2728
همین که یه تعداد از هموطنان تو آرامش اند خوشحالم اره تبریز تابستونا خوبه ولی زمستون یا برف یا آلود ...

عزیزم ...ولی شهرتون خیلی باحاله هم هواش خوبه هم به تنگه حیران و اردبیل و سرعین و اینا نزدیکه ...تابستونا کلا ددرین...زمستونا هم برف بازی ...من که دلم ضعف میره برا برف   

2738
چی بگم والا درست مدیریت کشور ضعیفه ولی بلا هم کم نداشتیم

فقط زلزله رو نمیشه کاری کرد بقیه ش راه حل داره

وقتی می دونن سیل میاد چرا تمهیدی ندارن براش؟!

کجای دنیا الان مثل ما بلا نازل میشه 

خدایا شکرت شکرت شکرت.
اینجا هم فقط سیل نمیاد بقیه چیزا اوکیه😁

عیب نداره ...میگذره ..دوباره بهار رسیده و باید ازش لذت برد...مخصوصا ما ایرانی ها باید از هر روزی که زنده ایم لذت ببریم😅😅😅 چون معلوم نیست فردا چی پیش میاد ..

عزیزم ...ولی شهرتون خیلی باحاله هم هواش خوبه هم به تنگه حیران و اردبیل و سرعین و اینا نزدیکه ...تابس ...

ممنون. اره خدا رو شکر

فقط خدا بلاها رو دور کنه از کل کشور. همه چی عالی میشه

عیب نداره ...میگذره ..دوباره بهار رسیده و باید ازش لذت برد...مخصوصا ما ایرانی ها باید از هر روزی که ...

اره خدا رو شکر

من که تو هر شرایطی سپاسگذارم از خدام

2706