2733
2739
عنوان

بخدا مدیونید

852 بازدید | 47 پست

اگه حالا که مدارس تعطیله پاشید برید پاساژ،آرایشگاه،شمال،تفریح 

نه شما عزیزای دلم بهتون برنخوره بلکه اطرافیان،همسایه ها،آشناها اگه براتون مقدوره بهشون اطلاع رسانی کنید،خودمون باید به خودمون رحم کنیم کسی فکر ما نیست😘

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
والا مردم ن ب فکر خودشونن ن اطرافیان  چن تا از همسایه های ما ک تفریح رو شروع کردن اونم با ...

جای تاسف داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی عمره چوبه بی فرهنگیه ی عده رو میخوریم 

متاسفانه خیلیا شوخی گرفتن دیشب باماشین بچمو یه تابش دادیم تو خیابونا انقدر شلوغ بووود مردم مشغول خرید بودن انگار نه انگار

2738

تو رو خدا ما شمالیا گناه داریم آخه استان ما هیچ الان پیک بیماری گیلانه خب نرید بزارید کنترل بشه تابستون برید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من که خونه نشین شدم شوهرم گفت حق نداری بری بیرون  مامان و ابجیت هم خونه ما نیان  بچه م مری ...

من خودم رفت و آمدو بیرونو ممنوع کردم خانوادم جدی نمیگیرن و من چاره ای جز محدود کردن رابطم ندارم

تو رو خدا ما شمالیا گناه داریم آخه استان ما هیچ الان پیک بیماری گیلانه خب نرید بزارید کنترل بشه تابس ...

قم رو قرنطینه نکردن مردم سالم از ترسشون پخش شدن تو شهرای دیگه و متاسفانه ناقل بیماری بودن اکثرشون

قم رو قرنطینه نکردن مردم سالم از ترسشون پخش شدن تو شهرای دیگه و متاسفانه ناقل بیماری بودن اکثرشون

خب احترام گذاشتن به شعور ملت بغد هم نخواستن وحشت درست کنن ما خودمون عقل داریم حتما باید زور باشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خدا کنه زودتر این مریضی تموم بشه  دم عیدی همه رو اسیر کرد

عزیزم چین هنوز مهارش نکرده واسه کشور ما تازه شروع شده

2706