2733
2734
از سال ۲۰۱۵ قوانین اروپا برای مهاجرت ایرانیا شدیدا سخت شده من سال ۹۶ خیلی تحقیق کردم که برم ولی نشد ...

ببین شما ک بیشترسررشته داری اتریش هلند سوئدمهاجرت بهش سخته یااسون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مجردم ولی به این فکر میکنم اگه ازدواج کنم با چه امیدی تو این خراب شده بچه داربشم با وضعیت دلار هم فرار کردن ازاین خراب شده محاله😐

شما زمانی تحصیل کرده هستید که بتوانید تقریبا هر حرفی را بشنوید بدون آنکه عصبانی شوید یا اعتماد به نفستان را از دست بدهید
2731
ببین شما ک بیشترسررشته داری اتریش هلند سوئدمهاجرت بهش سخته یااسون

شدیدا سخت باز کشور لیتوانی آسون تره برای مهاجرت ولی خب سختیای خاص خودشو داره درموردش مطالعه کن

دوستپسر من سوئد زندگی میکنه هرکاری کرد خونوادشو ببره پیش خودش نشد چون کشورای اروپایی شدیدا گیر دادن به ایرانیا

2738
شدیدا سخت باز کشور لیتوانی آسون تره برای مهاجرت ولی خب سختیای خاص خودشو داره درموردش مطالعه کن دوست ...

خسته شدم از بس مثل سگ‌کار کردم و به هیچ جا نرسیدم درس امو مجبور شدم ول کنم به خاطر اینکه کار کنم 

شدیدا سخت باز کشور لیتوانی آسون تره برای مهاجرت ولی خب سختیای خاص خودشو داره درموردش مطالعه کن دوست ...

جدی یاخدامنم طرفم نره چون قصدش بره دعاکن نره توروخدا..دلیل اصلی گیردادنش چیخ..بصورت قانونی میخادبره هاا

مشکل سیاسی که نداریم به نظرت واقعا چرا بریم !!!!!

کشور ب این خوبی

دلتم بخواد😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
ترکیه اقامت میده اونم زود

ترکیه حسابی میتیغه بعد همونقد راحت شوت میکنه بیرون یکی از اشناهام سر سه ماه برگشت ایران ترکیه هم راحت نیست

اگه مهاجرت انقد راحت بود الان هیچکس این همه عذاب و تحمل نمیکرد

واقعا ؟ ترکیه هم فکر کنم گرونیه و سخته زندگی 

بلخره همجا گرونیه ،مثل ایرانه ولی اگه پول از اینجا ببری ،اونجا خونه بخری و ی کار پیدا کنی حداقل خرج و دخلت جور درمیاد اینجا خرج و دخل جور درنمیاد یکی از اقواممرن اونجاست از همین تابستون رفت خیلی راضیه میگه هواش عالیه لباساش عالیه گردشش عالیه ،کارش عالیه 

2706