2733
2734
عنوان

چرا انقدر پسرم میخوره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 45 پست

ای جان دلممم تو.رو خدا نگو اونطوری یاد پسر هشت ساله ی خودم افتادم یعنی دیونم میکنه گاهی اقات پای گاز که هستم میاد تو چشام زل میزنه مامان تو رو خدا خواهش فقط یدوووونه حالا هر چی باشه غذا یه ناخونک میزنه و میره دو سه بارم یواشکی ناخونک میزنه که بعد عذاب وجدان میگیره و میاد اعتراف میکنه امشب ماکارانی داشتیم سر سفره هر چی گفت بازم براش نکشیدم گفتم نگه میدارم برات فردا بخور بزور قبول کرد ولی بخدا دل ندارم اصلا بهش نه بگم الان عذاب وجدان دارم خب بخاطر سلامتیه خودش نمیخوام چاق شه 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید تو فکر میکنی سیر شده و وعدش رو کامل بهش نمیدی!!‌بعدم مگه اون هر وعده چقدر میتونه بخوره ،طبیعیه هر سه چهار ساعت نیاز به غذا داشته باشه

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)
2731

کسانی که میگن خوبه وناشکری نکن تواین گرونی ازکجابیاره بهش بده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

وای ینی شده دغدغه من خوش به حالت پسر من فقط ی وعده غذا و میوه فقط ب همین ی وعدس ک کمی جوون داره انقدر لاغره از بیرون نگاش میکنی خیلی لاغره نمیدونم چطور وزنش ۱۴کیلوعه 

اگر جایی را که ایستاده اید نمی پسندید عوضش کنید؛شما درخت نیستید.

🤤🤤🤤این ازون حرفا بود،چون گرونیه بچه طفلک باید گرسنگی بکشه!!!

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)
2738

جانم؟؟؟🥴🥴🥴🥴

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

[QUOTE=125710820]جانم؟؟؟[/QUOT

؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

هردوتاش بده بچه ی پرخوروبدغذا امابایدشیرروقطع نمیکردی،حواست به وزنش باشه الان کوچیکه همه میگن نازوتپل فرداتومهدبچه ها مسخرش میکنن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

وای خدایا بچه منم همینه.... از روزی که دنیا اومد مثل مکمکه آویزون بود، نه که شیرم کم باشه... زیادم بود، از یکی می‌خورد اون یکی می‌ریخت به لباسم! 

روزی 40 بار پی پی می‌کرد، الان که به زور سرگرم کردن و بازی شیرش یکی دو ساعتی میدم روزی 20 بار پی پی میکنه! 

با این که روزی 10،12 تا پوشک مصرف میکنم باز همیشه کثیفه😢

امید داشتم به غذا بیفته خوب بشه، ناامیدم کردی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706