2733
2734
عنوان

چرا انقدر پسرم میخوره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سری ساعت ۹ شام خورده یه سری ساعت ۱۲ بهش حریره بادوم با نون تلیت دادم که بگیره بخوابه حالا دوباره ...

بچه اي كه نخوره ادم و پير ميكنه برو خدا تو شكر كن كه ميخوره . فقط شير شبش و قطع كن كه راحت بشي

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
یه سری ساعت ۹ شام خورده یه سری ساعت ۱۲ بهش حریره بادوم با نون تلیت دادم که بگیره بخوابه حالا دوباره ...

وا

انتظار داری تا صبح چیزی نخوره؟!

دختر من تا صبح هر یه ساعت شیر میخوره 

اشتباه کردی از شیر گرفتی شیر خشک بده حداقل

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

نه نميخوره با هزار ادا و بازي و داستان و حرص خوردن به زور شايد بخوره نزديك٤سالشه ١٥كيلو و نيمه از اول نميخورد به زور اب ميوه و شيره و مكمل معجون رو پاس خيلي خوبه پسرت ميخوره من روزي چند مدل ميپزم به زور دو لقمه بخوره

حریره بادوم روتلیت کردی چه جالب

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740

عزیزم ماشالله به جونش .. اینم بگم غذا خوردن بچه ها مقطعیه ، یه مدت عالی غذا میخورن ، یه مدت از اشتها میوفتن .. حسابی بهش برس هرچی بزرگتر شه وزن گیریش کمتره .. الان چند کیلو ؟ 

مراقب تغذیش باش پسر خواهرم از بس ک عمشو باباش غذا کردن حلقش الان اینقد تپله بزرگم شدها اما اصاف وزن داره 

2706