2737
2739
عنوان

واي من ديگه خيلي دارم ميترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 23 پست
عزیزم دخترت مشکل پسر منو داره حرارت بدنش بالاست واسه همینم با کوچکترین سردی سرما میخورن حتما حجامت ب ...

تو خواب خمیازه میکشه .اینو کسی میدونه چرا ؟ بخدا از هرکی میپرسم تعجب میکنه .انرژی پسرت بالاست ؟ دخترم ارومو قرار نداره همش درحال جنب و جوشه.خستم میکنه .

بچه ها احتمالا توییتر ندارید. اخبار توییتر‌ وحشتناکه ! قم ۵۳ کشته رسمی داده. یکی از پزشکها توییت کرد ...

دروغه گلم این ویروس حتی کمتر از انبلانزاست فقط شدیدا واگیر دار بدیش اینه وگرنه قضیه این ویروس یه موضوع سیاسی ک بهش میگن جنگ بیولوژیک ک بازی امریکاست از این طریق به چین ضربه اقتصادی و نظامی ب ی میزگه هدف بعدیشم ایرانه

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن حرف از تست دادن ميزنم همه بهم ميخندن ميگن تلفين كردي باز به خودت و توهم زدي

خندیدن که نداره ولی اگه انقدر ترس و وحشت دارید به نظرم دادن تست و ندادنش فرقی به حالتون نداره

چون احتمالا بعد اومدن جواب آزمایش هم باز استرس می گیرین که نکنه دیگه جدی جدی بگیرین

به قول یکی از دوستامون خودتون و سرگرم کنید تا کمتر بهش فکر کنید

دروغه گلم این ویروس حتی کمتر از انبلانزاست فقط شدیدا واگیر دار بدیش اینه وگرنه قضیه این ویروس یه موض ...

عزیزم من هر ساعت دارم سایت سازمان بهداشت جهانی رو مطالعه میکنم. چیزی از جنگ بیولوژیکی ننوشته. در ضمن چون مسری بودنش زیاده آمار مرگ هم میره بالا. مخصوصا که توی ایران کمبود خدمات پزشکی هست و این مشکل کمی هم نیست . طبق آمار دولت هم ۱۳۰۰ مبتلا توی قم هست. من که میترسم 

2731
تو خواب خمیازه میکشه .اینو کسی میدونه چرا ؟ بخدا از هرکی میپرسم تعجب میکنه .انرژی پسرت بالاست ؟ دختر ...

کدوم بچه ای ک جنب و جوش نداشته باشه خمیازشم تو نت سرچ کن از دکتر بپرس چرا ایراد الکی رو بچم میزاری خداتو شکر کن 

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
عزیزم من هر ساعت دارم سایت سازمان بهداشت جهانی رو مطالعه میکنم. چیزی از جنگ بیولوژیکی ننوشته. در ضمن ...

خب مگه اولین بار ک امریکا جنگ بیولوژیک راه میندازه فدات شم مگه همین بیماری ایدز چجوری بوجود اومد امریکا تو جنگ جهانی ایدز و رواج واد تو سربازا تا قواشونو ضعیف کنه همینکارم داره با چین میکنه الان میدونی چقدر بلحاظ توریست و لحاظ اقتصادی عقب افتاد چین.کار امریکا همینه الانم با ترسی ک ایجاد کرده خ استه سیستم ایمنیارو ضعیف کنه و با یه ویرووس از پا در بیاد مگه نداشتیم بیمارای سرطانی ک بخاطر روحیه خوبشون تومورم درمان کردن تو وجودشون 

خب مگه اولین بار ک امریکا جنگ بیولوژیک راه میندازه فدات شم مگه همین بیماری ایدز چجوری بوجود اومد امر ...

با این میزان از اطلاعات و منطق اصلا حرفی ندارم بزنم. لطفا یکمی مطالعه کنید عزیزم در مورد تاریخچه ویروس اچ ای وی و پدید اومدنش 

2738