2737
2734
عنوان

عاشق رفتار شوهرمم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10816 بازدید | 80 پست
اعتماد خیلی مهمه من اگ تو خیابون منتظر همسرم باشم و ماشینی جلوی پام ترمز کنه اون جلوتر از مزاحم میره ...

این که دوتا آدم عاقل و بالغ بهم اعتماد کنن و باهم قشنگ رفتار کنن نمیشه بیغیرتی .. بی غیرت که کلا به اذم های دیکه میگن که سبک زندگیشون با ما فرق داره .. دوست داشتن آدم ها رو هم نمیشه قضاوت کرد ، من خودم زیاد شنیدم آدم هایی که گیر میدن خودشون خیلی کارها کردن مثلا ..‌‌ در کل باید ریشه یابی بشه .. ولی هرگز تا امشب به این مشکلم فکر نکرده بودم .. شاید بخاطر دوست داشتن زیاد شوعرمه .. در کل شوهرم هم خیلی بامحبته ماشالله ، کلا میگم این مشکلش برام بزرگ نبوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که دوتا آدم عاقل و بالغ بهم اعتماد کنن و باهم قشنگ رفتار کنن نمیشه بیغیرتی .. بی غیرت که کلا به ...

بالاخره هرکسی ی عیب و ایرادی داره هیچکس بی نقص نیست،درکل ادم اگ ب خوبیای طرف مقابلش نگاه کنه میبینه بدیاش هیچی نیستن ولی اگر واقعا مشکل طرف مقابل حاد باشه و باعث ازار و اذیت بشه و زندگیو ارلمش ادمو مختل کنه باید با مشاوره و صحبت حلش کرد ن افسردگی و جنگ و دعوا

2728
افرین روحیه یک زن واقعی رو داری 👍🏻❤️

مچکرم

حس خوبی بهم دست داد😊

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...