2737
2734
عنوان

الهی فداش بشم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 64 پست
دقیقا مثل من ، من با ملحفه و پتو و بالش یه چیزی واسه خودم جور میکردم شبیه کلبه شه ، اونم هی داغون می ...

من همه چیز داشتم جز این 

اونم وقتی فهمیدم از اینا هست که ۱۰سالم بود هیکلمم درشت جا نمیشدم وگرنه میخریدن برام

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره یا دختره این جیگرطلا؟ قربونش برم من 

خدانکنه عزیزم

دوتاشون دخترن😍

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم
2742
شما از بنده های برگزیده ی خدا هستی...من یاد ندارم پسرم‌خودش خوابش برده باشه...عاشق اون پا شدم که از ...

خودم عادتش دادم از اول 

از ۳ماهگی جدا خوابوندمش 

کلا مستقل شده تا حدودی

البته تازه راه افتاده نمیتونست راه بره

ای جوووونم دوتایی توی چادر خوابیدن؟

اون یکی اینجاس خخخخ

2738
خودش رفته توش خوابیده یا در حال بازی خوابش برده

شیشه شیرشو دادم دستش گفتم برو تو خونه ات بخواب

ای جووونم ببین چقدر خسته بوده

خیلی 🤣چشماش دیگه باز نمیشد

فاصله شوم چقدره؟

منکه مکافات دارم برا خواب فاصلشون ۲۰ ماهه

کوچیکه رو با شیر میخوابونم بعد باید بیام هی آب بدم ک هی ببرم جیش کنه تت بخوابه

بعدم شوهرم انتظار داره ازم

تا بخوام ساعت شده ۴ صبح

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2706