2733
2734
عنوان

لطفا بیایید عکس مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 109 پست
۵۵ تا ۶۰ .زیبا .مهربون .کدبانو

وا چی میگی سنشو گفتی الان؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش دیگه ۶۰بهش نمیخوره  دوستان گفتن ۶۰

آخه شبیه یکی از فامیلای ماست که تو این سنه .

تبریزی هم هست .مامانت اذریه؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
۴۱سالشه بچه ها

جدی؟!!! به نظر من بیشتر اومد .پوزش .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
فک کنم سال تولدشونو گفته 

چون واقعا بیشتر از ۴۰ بهشون نمیومد چ برسه ۶۰!!!

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2740
چون واقعا بیشتر از ۴۰ بهشون نمیومد چ برسه ۶۰!!!

فوقش اشتباه کردم .دشمنی ندارم که با یه مادر زیبا و خانوم 

ن جونم بازیگره مهلقا مینوش زاده

گفتی ریزه  پیزه یعنی به خودت 

من یکی اینو بهم بگه ناراحت میشم😞

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
جدی؟!!! به نظر من بیشتر اومد .پوزش .

منم فک کردم ۵۰ دارن

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...

جدیداا شد عکس مامانا😲😲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706