2737
2734
عنوان

بخاطر خدا بگید چطور دفع همزاد کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 124871 بازدید | 226 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه بستگی به کسی داره دفع میکنه.سید فریدون چنان دفع میکنه همزادو ازکل کشور میرن سراغش و زنگش میزنن. ...

سلام عزیزم اگه این پیامو دیدی میشه به من درخواست دوستی بدی منم همزاد دارم ادرس این سیدی که گفتی دفع میکنه همزاد میخوام

2738
ّ اسمشون چی بود.برا منم یه خانم باطلدکرد ولی از راه دور خانم مومنی بود کلاس قران داشت خیلیم معروفه

سلام هستین ممکنه خواهش کنم شمارشون رو بهم بدین؟راستش من دارم رو ب نابودی میرم یه کارایی کردم که اصلا کار خودم نبوده کاملا کنترل شده اس بخدا راستشو میگم 

خدایا ب من فرصت خوشحال کردن مامان بابامو بده لطفا 🙏خودمونی بخوام بگم خدا جونم میدونی دلم چی میخواد ؟دلم برق چشای مامانمو از خوشحالی میخواد دلم چهره آروم و ب دور از نگرونی بابامو میخواد دلم میخواد همه بدی هامو براشون جبران کنم و کسی جز تو سراغ ندارم ک کمکم کنه من بدجور بهت امیدوارم تو تنها مونس منی متأسفم لطفا مرا ببخش سپاسگزارم دوستت دارم❤

[QUOTE=125699487]همزاد چیه؟ این حرفا چیه اخه؟ دارین میگن یکی هست که شما رو کنترل میکنه؟ پس خدا کجاست با این حرف شما؟ ...[

مگه زمانی که ماروت جادو میکرد خدا وجود نداشت ؟ خدا همیشه هست ولی اینام وجود داره جن  همزاد و......

2706