2733
2739

😂😂😂😂یعنی بمیریم هم غمی نیس اینقد دو روزه خندیدیم 

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعابااین بچه توشکمت دوتس داری بمییری 

معلومه که تنها دلیل موندنم بچمه وگرنه از قصد میربتم بیرون بگیرم خلاص شم از وضعیت گند ولی ارزومه دخترمو ببینم

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 
2740

بیرون بریم ‏ویروس ک رونا میاد سراغمون! تو خونه بمونیم زلزله میاد! مسافرت بریم سیل میاد ماشینو میبره! همین طوری الکی تو خیابون بچرخیم آلودگی هوا خفمون میکنه! اگه از آلودگی نمیریم از تصادفات جاده ای و پراید و چپ شدن اتوبوس، صد در صد میمیریم. میگن خوب با قطار برید مسافرت. بابا جون گرونی قطعاته! هموطن پیچ ریل قطار را برای چی برداشتی! قطار هم از ریل خارج میشه! با هواپیما بریم که تصادفی میمیریم. بریم تو کوه تو غار زندگی کنیم هم که از ریزش بهمن تلف میشیم. تازه حمله ملخ ها و لیست سیاه FATF هم هست! خدایا برای آلودگی هوا گفتن باید صبر کنیم بارون بیاد الانم برای ک رونا میگن باید صبر کنیم هوا گرم شه. کدومو بگیم... خدایا مایی که کوکو سیب زمینی خوردیم چرا باید تقاص یکی که خفاش خورده را پس بدیم؟🤔😭خدایا بگو توی جهنم اگه قراره خارج از این عذاب ها یه"با آتش سوختن" فقط اضافه کنی، خب همینجا دماوندم فعال کن همه چیو تجربه کنیم!🥰🤗

تیر خلاص میدونید چی بود.... مرزها رو هم از شش جهت بستن نمیذارن کسی خارج شه! 😂😂

پسر گلم👦 دختر نازم👧 مامان و بابا عاشقتونیم.❤💙میشه با دلای پاکتون برای سلامتیمون و رسیدن به آرزوهامون از ته دلتون دعا کنین؟!!🙏😇ما چهار تایی خوشبخت ترینیم😍
معلومه که تنها دلیل موندنم بچمه وگرنه از قصد میربتم بیرون بگیرم خلاص شم از وضعیت گند ولی ارزومه دختر ...

نگواین حرفو باید بزرگش کنی عروس بشه نی نی داربشه بچه بی مادر هیچ

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)