2733
2734
خودم روزای سختی میگذرونم میخوام ی جور امیدوار بشم که همه روز سختی داشتن ولی الان وضعشون خوبه

همه‌روزای سختی داشتن و دارن میگذره عادت میکنی ولی آدم فراموش نمیکنه 

چہ غڔیبآنہ از ٽآݩيہ هآ میڱذڔيݥݥ

با اجازه استارتر

میشه جواب بدین الان کدوم نی نی یار آنلاینه؟

چرا تو تاپیگم جوابم نمیدن

امروز یه دوست دختر پیدا کردم . . گفتم شاید مال کسی باشه انداختم صندوق صدقات!!! البته مقاومت میکرد نمیرفت . . . به زور انداختمش اون تو . . . بععععلههههه... من همچین پسر خوبيم دیگه، دست خودم نیست!🙈                                                       کلــید اسـرار این قسمت: حق الـناس😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خژانت کردی؟ فهمید چه کاری کرد

بی هیچ دلیلی اشتبا شوهر خوبی داشتم بیشترین کاری ک کرد این بود ک اون نقطه بدی های کمش رو هم حل کرد فک کرد مشگل از اونه ولی نبود و خداروشکر منم عاقل شدم

یروز حقیقت دهن ب دهن‌میچرخع و حکایتی میشع ک همع شنیدن/♡
2731

فوت بابام.خیلی درد داشت هنوزم داره سوختم واقعا میگن داغدیده راس میگن.مث ظرف داغی که بذاری رو قلبت.اینجورمیسوزی

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738