2737
2739
من ازدواج کردم دوتا بچه دارم،۹ سال گذشته🙃خوشحالم برات که خدا کمکت کرده،امیدوارم منم حال و روزم عوض ...

اااا خب بگو شوهر کردی دا😂😂😂خوشبخت بشی عزیزم،من فک کردم تازه جدا شدی،آخه چون شوهر دوم خودم خیلی خوبه،به همه میگم بخت فقط بخت دوم😂😂😂

اااا خب بگو شوهر کردی دا😂😂😂خوشبخت بشی عزیزم،من فک کردم تازه جدا شدی،آخه چون شوهر دوم خودم خیلی خو ...

🙃

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی فهمیدم شوهرم خیانت کرده زندگی برام تموم شد

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

دوستان عزیزم من این تاپیکو زدم که همه ببینن هیچ کسی زندگیش بدون مشکل نیس و امیدوار بشیم به زندگی به خدا توکل کنیم انشاالله مشکل همتون حل بشه و برای همتون از ته دلم دعا میکنم دیگه بیشتر از این نمیخوام تو غصه ها غرق شیم پس تاپیکو قفل میکنم

اگه خودت تونستی 
2728