2733
2739
عنوان

قبل بارداری

206 بازدید | 21 پست

سلام من دو روز قبل از پریودیم رابطه داشتم الان روز پنجمه الان پریود نشدم،طبیعیه یا احتمال بارداری هست؟البته دردای پریودی مثل کمر درد و...اینا رو داشتم ولی هنوز پریود نشدم

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

منم فقط سه روز قبل از بارداری اقدام داشتیم و باردار شدم

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعا؟!من دو روز قبل پریود اقدام کردم دل درد و کمر دردم خیلی دارم ولی پریود نشدم

آره فقط با همون یکبار باردار شدم ولی پرسیده بودم از چندتا دکتر گفتن احتمالش صفره یا خیلی خیلی کمه که باردار بشی ولی خواست خداست و شدم،اگه هم باردار باشی ایندفعه پریود میشی،انشالله که بارداری

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
آره فقط با همون یکبار باردار شدم ولی پرسیده بودم از چندتا دکتر گفتن احتمالش صفره یا خیلی خیلی کمه که ...

ممنون خیلی استرس دارم بمنم گفتن با دو روز قبل پریودی احتنال بارداری یا صفر یا خیلی خیلی کم

ممنون خیلی استرس دارم بمنم گفتن با دو روز قبل پریودی احتنال بارداری یا صفر یا خیلی خیلی کم

بی خیال باشی زودتر باردار میشی باور کن،به من گفتن اگه پریودات منظم باشه یکم احتمالش هست که باردار بشی،من پریودام منظم بود هرماه بیست و هشتم میشدم

بی خیال باشی زودتر باردار میشی باور کن،به من گفتن اگه پریودات منظم باشه یکم احتمالش هست که باردار بش ...

من یکم هر ماه پریود میشم الان پنج روزه عقب انداختم

2738
من یکم هر ماه پریود میشم الان پنج روزه عقب انداختم

بی بی چک نزدی؟

نه هنوز گفتم یه هفته بشه اگه نشدم بعد

الان نشون میده،من نه روز مونده بود هنوز به پریودم بی بی چک زدم دوتا خط پررنگ افتاد رفتم آزمایش دادم مثبت بود

یعنی فردا صبح بزنم؟

آره بزن نشون میده اگه تو خونه داری صبح بزن بیدار شدی

منم ریپلای کن خبرشو بده،انشالله که مثبته و یه دختر صحیح و سالم چندماه دیگه میاد بغلت

2706