2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه مدرسه ای دارید 😷

366 بازدید | 40 پست

سلام مامانا 

شما بچه هاتونو قبل عید مدرسه می فرستید ؟ 

الان درس بچه هاتونو از کانال یا برنامه ای اعلام میکنن ؟ دختر من کلاس اولیه خودمون امروز حرف چ رو تدریس کردیم . قرار هست که معلمشون تو سایت مدرسه شون  فیلم آموزشی اینا بفرسته . تا کی قراره این شرایط باشه 🤕 ما که بچه کلاس اولی داریم  از شانس امسال رو کلا غیرحضوری خوندن 😑 بیخودی فقط شهریه و هزینه سرویس دادیم 🙃 

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
قراره تا ۱۵ فروردین تعطیل بشه

شد

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه نمیفرستمش دیگه ،مگه جوتمونو از سرراه آوردیم .

معلمشم هرروز مرتب داره تو گروه واتساپ تکلیف میده هررزو ،که همون روز همه انجام میدن و عکس میفرستن 

امروزم درسشون خ،خاص بود،مثل خواهر،خوابید و....

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
همه استانها؟

بله اخبار فردا میگه اون موقع مطمئن شید

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

من پسرم دومه خودم نفرستادمش.دکترشم گفت فعلا نره چون حساسیت داره و ریه هاش حساسه سرما بخوره یه ریز سرفه میکنه.خودم تو خونه بهش یاد میدم ولی خدایی کلاس اول سخته خودت یاد بدی روشای خودشونو دارن

نه نمیفرستمش دیگه ،مگه جوتمونو از سرراه آوردیم . معلمشم هرروز مرتب داره تو گروه واتساپ تکلیف میده ه ...

شما کدوم شهرید ؟ ما چ رو تدریس کردیم 

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
2706