2733
2739

تاریخ زایمانتون کیه؟

من از،صبح درد دارم سمت راستم بنظرتون طبیعیه یا زایمانه؟

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من الان نیستم. ولی استخوان مثانه ام یجوری  دردمیکرد که فقط ۵دقیقه میکشید از جام بلند شم.موقع خواب قلت میزدم وسط راه میموندم  شوهرموبیدارمیکردم هولم  بده ادامه راهوبرم.اونم درد زایمان نیس که داری.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
من الان نیستم. ولی استخوان مثانه ام یجوری  دردمیکرد که فقط ۵دقیقه میکشید از جام بلند شم.موقع خو ...

وای چقد سخت😰😰

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون
بچه بگین طبیعی هستین یا سزارین خودم طبیعیم خیلیم استرس دارم😥

سزارین.الان شما چند هفته اید؟اخرین تاریخ پریودتون کی بوده؟

چون تیکر بارداریمون نزدیک به همه

2738
خودت سزارین میخوای؟

منم تاریخ اخرین پریودم بیست و پنج خرداده 

که حساب میکنم سی و شش هفته ام

اره خودم سزارین میخوام اخه میدونی خیلی سختی کشیدم واسه بدست اوردن دخترم قبلا دوتا سقط‌داشتم جرئت طبیعی ندارم با قرض و...شش تومن جم کردیم واسه سزارین