2733
2739
عنوان

مامانم تو کماست😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ یا مَنْ یَجْعَلُ الشِّفاءَ فیما یَشاءُ مِنَ الاَْشْیاءِ

اى که نامش دوا و ذکرش شفا است
اى که بنهد شفا را در هر چیزى که خواهد
ای مرهم درد همه دردمندان
لباس عافیت برتن همه بیماران بپوشان
آمین یا رب العالمین

پنج تا حمد هم براش میخونم عزیزم

هرچه زودتر برگرده پیشت

التماس دعا...⁦♥️⁩

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
عزیزم ان شالله خدا شفاش بده خیلی سخته درکت میکنم منم مامانم سال ۹۲ سکته مغزی کرد چی کشیدم یه هفته تو ...

خوب شدن؟ دکتر ب من گفت همین ک زنده مونده خیلی کار بزرگی انجام داده، 😭😭😭

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2728
خوب شدن؟ دکتر ب من گفت همین ک زنده مونده خیلی کار بزرگی انجام داده، 😭😭😭

آره خداروشکر خوب شد یه دستو یه پاش از کار افتاد پاش کم کم خوب شد ولی دستش با فیوتراپی کمی حسش برگشت ولی خداروشکر خوبه ان شالله مامان توهم خوب میشه به امید خدا 🙏🙏

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
اگه اجازه نیدن کنارش اروم زیارت عاشورا و قران بخون

ن تو ICU هست، یبار رفتم بالا سرش گفتم مامان من اومدم پیشت میپرسیدی کی میای، الان اومدم، دیدم اشک از چشماش اومد دیگه پرستارا رام ندادن برم تو، آخه من ی شهر دیگه زندگی میکنم

2738

عزیزم از ته دلم براشون دعا کردم ان شالله به حق این شب عزیز به حق فاطمه الزهرا(س) سلامتیشون بدست بیارن 🙏🙏

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

دوستان شب جمعه شب آرزوهاست حتما برا مامانم دعا کنید، قلبم ب شدت تحت فشاره دلم براش ی ذره شده، امیدوارم خدا والدینتونو سالم براتون حفظ کنه.

از همه تون تشکر میکنم

ن تو ICU هست، یبار رفتم بالا سرش گفتم مامان من اومدم پیشت میپرسیدی کی میای، الان اومدم، دیدم اشک از ...

دلم به درد اومد عزیزم .یه تاپیکی هست الان پیداش میکنم شما رو تگ میکنم حتما بخون ان شاءالله نتیجه می گیری

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
دوستان شب جمعه شب آرزوهاست حتما برا مامانم دعا کنید، قلبم ب شدت تحت فشاره دلم براش ی ذره شده، امیدوا ...

مامانت خوب میشه عزیزم.

خدابهم گفت😊

میگن موقع دعاازچشمات اشک بیاد یعنی دعات مستجاب

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
دلم به درد اومد عزیزم .یه تاپیکی هست الان پیداش میکنم شما رو تگ میکنم حتما بخون ان شاءالله نتیجه می ...

ببخشید ک ناراحتتون کردم 

مامانت خوب میشه عزیزم. خدابهم گفت😊 میگن موقع دعاازچشمات اشک بیاد یعنی دعات مستجاب

خدا از دهنت بشنوه دارم از دلتنگیش دیوونه میشم، مامان مهربونم، مامان دلسوزم😭😭😭😭

خدا از دهنت بشنوه دارم از دلتنگیش دیوونه میشم، مامان مهربونم، مامان دلسوزم😭😭😭😭

عزیزم میاد نگران نباش.دعای معراج بخون.منم واسش ناد علی میخونم

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2706