2737
2739
عنوان

پشیمونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر آدم اشتباه میکنه تو زندگیش مهم اینه به اشتباهاتی که کرده پی ببره و ازش درس بگیره.ما آدمهای بدی نیستیم فقط آدمهایی هستیم که کاری رو به غلط انجام دادیم از رو عدم آگاهی، به خودت حس گناه نده.اگر عقل امروزم را داشتم اشتباه دیروزم را نمیکردم و اگر اشتباه دیروزم را نمیکردم عقل امروزم را نداشتم

اعتراف و نماز و توبه 

و به کارای روزمرم میرسم

من فقط در تاپیک های شما متنی رو پست میکنم و به هیچ وجه پیام های ریپلای شده شما رو جواب نمیدم این دلیل بر دروغ یا بد بودن نظرم نیست دلیل بر اینه نمی خوام با یه سری نا اگاه بحث کنم و وقتم رو تلف کنم چون اونی که نمی خواد بفهمه هر کاری کنی روی نفهمیدن خودش پا فشاری می کنه. 
2731

دیدی دلت برام تنگ نشد:) 

من فقط در تاپیک های شما متنی رو پست میکنم و به هیچ وجه پیام های ریپلای شده شما رو جواب نمیدم این دلیل بر دروغ یا بد بودن نظرم نیست دلیل بر اینه نمی خوام با یه سری نا اگاه بحث کنم و وقتم رو تلف کنم چون اونی که نمی خواد بفهمه هر کاری کنی روی نفهمیدن خودش پا فشاری می کنه. 
2740

شاید برات عجیب باشه ولی زیارت عاشورا و دعای عهد میخونم اون دو روز رو بیشتر و برای امام حسین و اهل بیت  گریه میکنم .و حلالیت میخوام از اطرافیانم و هیچی دیگه حموم میرم . خونه رو تمییز میکنم و تمام 

فقط خدا 
دیدی دلت برام تنگ نشد:) 

سلام عزیزم خوبی ، اسمت چی بود فدات دوستام زیادن 

چند روزه دوستم لغو کاربری شده اصلا نیومدم سایت

ببخشید اگه پیام دادی جواب ندادم چون اعلان پیامم زیاده 

سلام عزیزم خوبی ، اسمت چی بود فدات دوستام زیادن  چند روزه دوستم لغو کاربری شده اصلا نیومدم سای ...

اسمم همینه:) 

سلام عزیزم خوبی ، اسمت چی بود فدات دوستام زیادن  چند روزه دوستم لغو کاربری شده اصلا نیومدم سای ...

کدوم دوستت؟ 

چرا لغو زد؟ 

مگه به خاطر اون میومدی؟ 

کدوم دوستت؟  چرا لغو زد؟  مگه به خاطر اون میومدی؟

اسمش karen_perli بود ، جاش خیلی خالیه توی خیلی از تاپیک ها سراغشو گرفتم هیچکس خبرنداشت ، همیشه وقتی نی نی سایت میومدم میدیدم پیام داده خوشحال میشدم ، کاش کاربر خاموش بشه بیاد ببینه برگرده 

عزیزم دعا کن برگرده مرسی ، فدات ازم ناراحت نشی یادم نیست کدوم دوستم بودی گلم شرمنده عزیزم

اسمش karen_perli بود ، جاش خیلی خالیه توی خیلی از تاپیک ها سراغشو گرفتم هیچکس خبرنداشت ، همیشه وقتی ...

نه بابا چه شرمندگی عزیزم

نشونی چیزی ازش نداری مگه؟