2737
2734

خیلی فشار میاره به لگنت 

نکنیا!!!

این مال آدم عادیه نه باردار

پیلاتس بارداری برو

خیلی خوبه

هم حالت خوب میشه هم بچه راحت دنیا میاد

توپ بزرگ پیلاتس هم حتما داشته باش تو خونه لازمت میشه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

من برش نخوردم فقط راه رفتم و با جارو دستی جارو زدم و رو تشت نشستم لباس شستم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسکات کامل نرفتم.نصفه رفتم زایمان متوسط بود برشم  خوردم اما کم.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
خیلی فشار میاره به لگنت  نکنیا!!! این مال آدم عادیه نه باردار پیلاتس بارداری برو خیلی خوبه ...

اسکات زدن اسم کدوم حرکته؟؟؟؟؟؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
من انجام میدم از ماه هشتم تاحالا مشکلی پیش نیومده حرکات دیگه ای هم انجام میدم البته

در کل برات خوب نیست

فشتر مضاعفی وارد میکنه به زانوت

نمیدونم واقعا کی بهت گفته این حرکت مال توعه !

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
اسکات زدن اسم کدوم حرکته؟؟؟؟؟؟

نیم نشست از باسن

سرچ کنی برات عکسشو میاره

2738
توی کلیپا زیاد دیدم باردارها انجام میدن 

چسبیده به دیوار یا با توپ!

بعدشم باردار با باردار فرق داره

من خیلی ورزش میکردم و راه میرفتم همش پاهام باز بود ک لگنم باز بشه ولی اصلا رحمم باز نشد موقع زایمان. ۱۷ ساعت درد کشیدم ولی فقط ۲ سانت موند دهانه رحمم . سزارین شدم. از من میشنوی فقط سزارین شو . طبیعی دردش خیلی وحشتناکه و واژنت هم گشاد  میشه. البته من چن ماه شیاف ضد سقط میزدم شاید بخاطر اون بود ک نتونسم زایمان کنم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
هیچ کدوم خودم انجام میدم به چیزی تکیه نمیدم

وای خدا منو خفه کن😐

نکن دختر

من اینهمه ساله ورزش میکنم تابحال ندیدم یه باردار همچین حرکات سنگینی بزنه

اونم با کلی وزن بچه تو شکم

زانوهاتو نابود میکنی

تازه به نظر اشتباهم میزنی

2706