2733
2739
عنوان

لوپرامید بدم؟ چقد بدم

3653 بازدید | 3 پست

پسرم دو سالشه ۱۲ کیلو اسهال شدید داره قبلا دکتر بهش داد خوب شد گفت بندازش دور به محض خوب شدنش این سری باز اسهال شدرفتم یوموگی داد سری قبل هم اولش یوموگی داد اثر نکرد لوپرامید نوشت ک خوب شد حالا این دفعه باز یوموگی خوبش نکرد لوپرامید چقد بدم یادم رفته

وقتي أسهاله و خوب نميشه بايد سرم بزنه تا كم بود اب بدنش جبران بشه 

لوپراميد وحشتناكه بدون اينكه اب بدنو جبران كنه فقط اسهالشو ميبنده انگار باعث ميشه روده هاش باد كنن و اين خيليً خطرناكه 

ببرش دكتر ديگه من نظري نميدم ولي هستن داروهاي كه كمبود ابو جبران كنن مثل پدي لأكت با يه پودر ديگه هست اونم عاليه اسمش يادم نيست اس داشت توش 

ماست و اب زياد بهش بده بچرو لوپراميد نده 

اون ويروس داره كه به إسهال افتاده باز با إسهال از بدنش بيرون ميره ولي جلوشو به زور بگيري خيليً خطرناكه اينارو دكتر بچه. هام گفته 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتي أسهاله و خوب نميشه بايد سرم بزنه تا كم بود اب بدنش جبران بشه  لوپراميد وحشتناكه بدون ...

آخه آب زیاد بهش میدم درواقع شیر رقییییق که همش آبه فک میکنه شیر هس میخوره بچم طفلی الان یک ماااهه گرفتاره هیچی دیگه به دکترش پیام دادم پرسیدم ازش گفت تا ۳روز فقط اونم روزی ۲ سی سی مرسی از شما♥️

2728