2737
2734
عنوان

روز مرد چی میخرین؟ بگین من چی بخررررم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 52 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پریروز رفتم یه کلاهه نایکه نقاب دارخریدم واسه نامزدم همینطوری،که تابستون بدم بهش.زشته کادو کنم الان بدم آیا؟😂🙈واقعنم نمیزاره برم بیرون چون الانو😐

نخووووون امضامو                                                               مگه نگفتم نخون؟حالا که خوندی لدفااا یه صلواتم بفرس برام، مرسی اه😂❤ جان جدت لایکم نکن🤕  
2742

من خواستم کیک سفارش بدم حالا میترسم کثیف باشن و کرون ا و ....بیخیال ی شاخه گل کفایت میکنه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2740
نه خیلی هم خوبه بذار توی یه ساک مقوایی بهشون تقدیم کن

میسی عزیزه دلم😍🌹بنظرت زشت نیس الان چون زمستونه بدم بهش؟🤔

نخووووون امضامو                                                               مگه نگفتم نخون؟حالا که خوندی لدفااا یه صلواتم بفرس برام، مرسی اه😂❤ جان جدت لایکم نکن🤕  
من خواستم کیک سفارش بدم حالا میترسم کثیف باشن و کرون ا و ....بیخیال ی شاخه گل کفایت میکنه

واااای شده خودت پنکیکم درست کنی ببری،از بیرون نگیر اصلا الان چیزی😖منم قراره خودم درست کنم😁

2706