2733
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره برا کنکور بخونم 😩فرهنگیاااااان

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید شما چه سالی فرهنگیان بودین؟؟ ما که ترمی1200میدیم دانشگاه ینی 25درصد از حقوقمون  یعنی د ...

عزیزم همون حقوق رو دولت به حساب دانشگاه میریزه و اینکه شما ازجیب خودتون ک نمیدین پولو 

خدایا شکرت ❤
من الان فرهنگیانم نه اصلا اجباری نیس  فقط میدونم بعضی از رشته ها مثل دبیر دینی و مدیر مدرسه اج ...

نمیدونم برا ما ک اجبار بود شایدم ما ترس از اخراج شدن دهشتیم ولی حتی یک موردم بی چادر تو دانشگاهمون نبوداخرین سال دهنشگاهم کسایی ک ارایش زیاد میکردن رو کمیسیون براشون تشکیل دادن

خدایا شکرت ❤
2731
عزیزم همون حقوق رو دولت به حساب دانشگاه میریزه و اینکه شما ازجیب خودتون ک نمیدین پولو 

دانشگاه فرهنگیان تنها دانشگاه بورسیه ای هست که سهمیه ی غذایی نداره 

اتفاقا جدیدا اعتراض گذاشتن که این 25،45درصد لغو بشه

در حقیقت ما از جیب خودمون میدیم دیگه تو حکم میزنن یکونیم بعد چهار صدتومنش رو برای چیزی که استفاده نکردیم باید بدیم دانشگاه

[QUOTE=125741276]دانشگاه فرهنگیان تنها دانشگاه بورسیه ای هست که سهمیه ی غذایی نداره  اتفاقا جدیدا اعتراض گذاشتن ...[/QUOTE

درسته ولی دیگه خودشون میدن خودشونم برمیدارن خوب بود همونو پدرمون میداد؟درعمل بورسیه هستیم دیگه هنوز از مدرسه بیرون اومدیم حقوق داریم 

خدایا شکرت ❤
کجایی هستی عزیزم امسال فرهنگیان بیشنرین میزان ظرفیت رو داره مسبت به هر سال

تهران عزیزم

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
من الان فرهنگیانم نه اصلا اجباری نیس  فقط میدونم بعضی از رشته ها مثل دبیر دینی و مدیر مدرسه اج ...

عزیزم چقد درس میخوندی منطقه دو ام چه چیزایی رو بیشتر بخونم لطف میکنی راهنماییم کنی رتبتو هم بگو💖

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2738
عزیزم داداش من مشاور هست. می خوای بهش بگم بهت مشاوره بده؟ اگر از نظر مالی هم مشکل داری می سپرم ازت ...

سلام عزیزم 

خیلی ممنون که انقد مهربونی 

من همه کتاباشو برام خریده الان که میبینه جدی جدی نشستم دارم میخونم نمیدونم چرا حسودیش میشه میگه وقتتو برا من نمیراری الانم من دارم وقتایی که نیس رو درس میخونم شاید یه فرجی بشه ممنون عزیزم از لحاظ برنامه مشکلی ندارم من مشکلم اینه شوهرم نمیزاره

شوهرت نیست بخون 

دیگه دارم همین کار رو میکنم ولی فوقش میشه چهار ساعت شغلش ازادع تا من بجنبم اون برگشته تازه باید بشینی شام و ناهار و ظرف 😢😩

2706