2737
2734
عنوان

مدام ب شوھرم بی احترامی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 110 پست
اوکی اعصاب نداریا

چطور طاقتت میاد خونه شلخته پلخته

من هم کم خوابم کله صبح بیدار میشم تک تنها

اول خونه و تمیری بعد استراحت

تو شوهر بد ندیدی واسه اینه😁😁😁😁😁😁هروقت یکی اورد خونتم تمیز میشه

یا  ودود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوکی اعصاب نداریا

ن بابا عزیزم ولی واسه خودت میگم مردااا تحملشووون زیاده ولی امااان از اون روز ک بگن نمیخوایم دیگه هرکاری کنی نمیخان میگم ک بخودت بیای شوهر شغل داره تو بین هزار دختری ک خونه باباشون هستن ازدواج کزدی اونا حسرت دارن جای تو باشن وقتی ک بچه نداری هفته ای یکبار تمیزی کلی و روزی نیم ساعت مرتب کارب کافیه و وقت داری واسه خوشحال کردن شوهرت خیلیییی کارا بکنی عزیزم 

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
شاید سردی به بدنت غلبه کرده یه سر پیش پزشک طب سنتی برو حتما ممکنه کنبود اهن کم خونی کمبود انواع ویتا ...

ببین خودمم میگم شایدمریضم، آخه اینھمع خاب؟  بعد اصلاتوان کارندارم روحیه ندارم   کسلم

زندگی کوتاه است.......تاوقتی دندان دارید لبخند بزنید.....
2728
6صبح تا2ظھر وایییی مرسی ازپیامت  عالللللی بود....

خواهش میکنم عزیزم کل اینا دو ساعت هم نمیشه فقط باید عادت کنی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
چطور طاقتت میاد خونه شلخته پلخته من هم کم خوابم کله صبح بیدار میشم تک تنها اول خونه و تمیری بعد اس ...

وای نگوووو تروخدا..

زندگی کوتاه است.......تاوقتی دندان دارید لبخند بزنید.....

بچه نداری؟بعد از بچه دارشدن که کار آدم سخت ترم میشه پسرم یه سالشه تازه کارام یه کم رو روال افتاده  هر جور شده هر روز خونرو مرتب کن تا شوهرت اومد خونه آرامش داشته باشه 

خدایا به بزرگیت قسم خودت مواظب پسرم و همه ی بچه های دنیا باش

از لحظه ب لحظه ی زندگیت در کنار شوهرت لذت ببر.چرا باتمیز نکردن خونه اعصلب شوهرتو بهم میزنی.‌. کار سختی هم نیس قشنگ آهنگ بزار با قر گردگیری کن جاروبرقی بکش آخر کار هم ب خونه نگاه وکن و لذتشو ببر .‌.خونه شلخته افسردگی میاره روانشناسا میگن هروق دیدین احساس افسردگی دارین پاشین خونهرو تمیز کنین حس خوبی ب آدم دست میده

چہ غڔیبآنہ از ٽآݩيہ هآ میڱذڔيݥݥ
2706