2737
2734

ایشاا تا عید منقرض شه یه کاری میکنیم

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه صلا با اینکه کلی برنامه داشتیم

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2731
من میخاستم بیام ایران 😂 مرزو بستن😂

همه میخوان برن شما میخواستی بیای 😂😂

ایندفه که اومدی منم ببررررر

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

😒وزیر بهداشت گفت ما واس این مدرسه ها رو تعطیل کردیم که تو خونه بمونین 😐😐

تعطیل نکردیم برین مسافرت😆😆همگی عازم شمالن

مرده شور همشون ببره 😐😐 فردا هم میان میگن 

دولت عرضه نداشت پیش گیری کنه 

حتی انشالله خوبم بشه من مسافرت اینا نمیرم چون هیچی دقیق نیست

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
عزیزم من دانشجوام میخاستم بیام پیش خونواده ک قسمت نشد  باشه بیا بشین تو چمدونم بریم 😂

بسلامتی موفق باشی عزیزم 

جایی که هستی فکر کنم الان امن تر از ایران باشه

خوب شد نیومدی اینجا این روزها حس خوبی نمیده

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
بسلامتی موفق باشی عزیزم  جایی که هستی فکر کنم الان امن تر از ایران باشه خوب شد نیومدی اینجا ا ...

بله اینجا خدا رو شکر کسی نگرفته انگار 

ولی بعید میدونم نیاد اینجا چون نمیشه جلو این ویروسو گرفت هی داره بیشتر پخش میشه بالاخره ما خودمون باید بهداشتو رعایت کنیم 

2706