2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شفای زندگی کارگاه قانون جذب ابراهام هیکس کتاب مانی خوشبین کتاب ترامپ خیلی نکات جالبی میگن

کتاب مانی خوشبین اسمش چیه،یه کم توضیح میدی در موردش

🎨 گالری   ❤زندگی آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون هست ❤                *سهراب سپهری*
2731

محدودیت صفر عالیه عالی من اهل کتاب نیستم

شفای زندگیو دارم

بخواهید تابشماداده شود

اسکاولشین.چشم دل بگشامعجزه شکرگزاری ایناکتابای تودستمه ولی ب اندازه محدودیت صفر و

چهارمیثاق ک عاشقشم اینافقط منوجذب کردن

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

از دولت عشق

راز

جادو

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

درود؛

چهار اثر فلورانس اسکاول شین

راز راندا برن‌

خودت را به فنا نده

قدرت

زندگی نزیسته ات را زندگی کن

تو همانی که می اندیشی

هنر شفاف اندیشیدن

هنر خوب زندگی کردن

هنر همیشه بر حق بودن 

برتری خفیف

خودت باش دختر

جهشی به سوی پیشرفت

راندمان بالا در زمان کم

هدف 

قدرت فکر 

شفای زندگی

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
درود؛   چهار اثر فلورانس اسکاول شین راز راندا برن‌ خودت را به فنا نده قدرت زندگی نزیسته ا ...

تو همانی ک می اندیشی چقد بهت کمک کرده

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2738
درود؛   چهار اثر فلورانس اسکاول شین راز راندا برن‌ خودت را به فنا نده قدرت زندگی نزیسته ا ...

هنر همیشه برحق بودن چطور

تو همانی ک می اندیشی چقد بهت کمک کرده

تو همانی که می اندیشی جیبی و کوتاه بود، من برای کمک به یکی از مراجعان تهیه کردم ... و اونا رو تشویق کردم به مطالعه

تأثیر گذاره برای خوب دیدنِ خودتون و قلم روانی داره 

کیمیاگر

اگر رویایی داشته باشی میتونی برای بدست آوردنش امیدوار بشی و قدمی براش برداری

بنظرم یکبار خوندن این کتاب کافی نیست

سلیقه ها متفاوته اما برای من کتاب باارزشی هستش

تو همانی که می اندیشی جیبی و کوتاه بود، من برای کمک به یکی از مراجعان تهیه کردم ... و اونا رو تشویق ...

همون دیگ برای حس شایستگی میخوام یا دوست داشتن خودم اگ پیشنهادی داری خوشحال میشم بگی

منم کتابهایی که دوستان گفتن رو خوندم همشو به جز خودت باش دختر چهار میثاقم هنوز تموم نکردم

و الان دارم کتاب استادی در عشق از همون نویسنده 4 میثاق رو میخونم.

کلا کتابهای استر هیکس و وین دایر و کاترین پاندر و لوییز هی و جو وایتلی و انتونی رابینز در زمینه قانون جذبه 

اینا برای من بیشتر در طی کردن تکاملم به سمت اموزش های بهتر موثر بودن از هرکدوم نکته ای یاد گرفتم و کم کم هدایت شدم سمت استاد عباسمنش که خیلی برام در زمینه قانون جذب راهگشا بودن و هستن و خواهند بود

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍
هنر همیشه برحق بودن چطور

هنر همیشه بر حق بودن شوپنهاور غلبه بر خصم در بحث با دیگران روبا ظرافت و ترکیب فلسفی بیان میکنه، کتاب خوب و با حجم کوتاهی بود 

بینش و بصیرت شما رو میبره بالا تا درک کنید چطور مباحثه رو به بهترین نحو ممکن ادامه بدید، قلم شوپنهاور هم نیازی به توصیف نداره فوق العاده ست  

تأثیرگذار و تأمل برانگیزه

مانا باشید🍃

همون دیگ برای حس شایستگی میخوام یا دوست داشتن خودم اگ پیشنهادی داری خوشحال میشم بگی

کتابهای لوییز هی در زمینه دوست داشتن خوده کتاب زندگی عاشق توست رو بخون از لوییز هی

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍
2706