2737
2739
عنوان

دندون های دختر یک سالم پوسیده

293 بازدید | 25 پست

سلام مامانای گل 

من دخترم یک سالشه دو تا دندون جلوش پوسیده بردم دکتر یکی گفت دست نزن فقط آ. امروز بیشتر مراعات کن براش مسواک بزن و شیر شب و قطع کن ولی یکی دیگه گفت میتونم بدون بیهوشی برات بتراشم کامپوزیت بزارم 

ولی من میترسم کامپوزیت بزارم چون یک سالشه و تازه میخواد راه بیوفته در اثر ضربه کامپوزیت بیوفته ودندون چون تراش خور ده ز‌شت بشه از طرفی هم میگم اگر به حال خودش بزارم امکان داره تا یکسال َ دیگه شدت پوسیدگی زیاد بشه وبه ریشه برسه و خود دندون کلا بیوفته نمی دونم چیکار کنم 

لطفا راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چطور پوسید آخه 

مسواک نمیزنی براش

متن و خوندم منم سردرگم شدم 

به نظرم پیش چندتا دندونپزشک کودکان برو باز چندتا نظر بهتر از یکیه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
اونا میریزه  دوباره در میاد 😐یعنی نمیدونی

۱ سالگی نمیوفته که دوباره در بیاد آغاز افتادن دندون ۷ سالگی شروع میشه تا اون موقع چه کنه

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2738
دندونای دخترمنم همینه ولی بنطرت بچه میزاره بدون بیهوشی بتراشه؟دخترمن نمیزاره حتی مسواک بزنم ۲سالشه

دکتر میگفت دستم سریع 10 دقیقه ای تموم میکنم ولی ترس من از افتادن کامپوزیت چون تاز داره راه میره همش میخوره اینور اونور

2706