2737
2734

خانوما من بر طبق سونو ۵ هفته و ۳ روزم ۲ شبه که لک قهوه ای داشتم اما در حد یک قطره امروز رلتم دکتر شیاف داد اما گفت اگه درد یا خدایی نکرده لک داشتی استفاده کن 

اما الان شکر خدا هیچ خبری نیست بنظرتون بازم با این حال استفاده کنم یا نه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هیچ ضرری ندارهدمن تا زاییدم مقعدی گذاشتم هی

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
دکتره گفت تا درد و لک نداشتی استفاده نکن واسه همین پرسیدم گفتم استفادش بدون دردو لکه بینی ضرر نداره؟ ...

نه دیگه استفاده کن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

دور از جونت دور از جونت من لکه بینی داشتم دکتر بهم شیاف داد تازه جنینم قلب هم داشت. بازم اطمینان نکرد گفت اول سونو بده اگ سالم بود شیاف بزن سونو دادم دیدم مرده. حالا تصور کن اگ شیاف میزدم سفت میشد نمی‌افتاد دردسر میشد. تاپیک هامو بخون متوجه میشی

دور از جونت دور از جونت من لکه بینی داشتم دکتر بهم شیاف داد تازه جنینم قلب هم داشت. بازم اطمینان نکر ...

الهی عزیزم ایشالا واسه هیچکس این اتفاق نیفته لک بینیت در چه حدی بود ؟؟

2706