2737
2734

چندوقت بعد زایمان به حالت عادی برگشتید؟

دوماهه زایمان  کردم هنوزم یه حالت خواب آلودم😭😭😭😭😭

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

من بعداززایمانم اوایلش خ برام سخت بودافسردگی گرفته بودم گریه میکردم استرس داشتم خدایش دست تنهاهم بودم توشهرغریب خ روم فشاربودهمسرم دلداریم میدادباهام ازآینده بچمون حرف میزد خداروشکربهترشدم الان که دخترم۶۴روزشه به روال قبل برگشتم ولی شوهرمم خ کمکم میکنه 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
من بعداززایمانم اوایلش خ برام سخت بودافسردگی گرفته بودم گریه میکردم استرس داشتم خدایش دست تنهاهم بود ...

من هنوز توی شوک هستم

دوقلوهم دارم واقعا سخته

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز توی شوک هستم دوقلوهم دارم واقعا سخته

واقعا خ سخته انشالله خداکمکت کنه به خودت امیدبده موقع شیرینی هاشونم میادفقط بایدصبرداشته باشیم چون این روزامیگذره

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2731