2733
2739
عنوان

دعا کنین دومین اقداممه

162 بازدید | 13 پست

دردسینه تلخی دهان دارم به نظرتون باردارم

خدارم با آرزوهام کلافه کردم بچه بودم آرزو داشتم بزرگ شم بزرگ شدم حالا آرزودارم حتی شده یه ثانیه بچه شم فارغ از هر دغدغه ای تو کوچه بازی کنم😢😢😢

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=125654704]😕علائم از هفته ۶ تا ۸ به بعد میان😖[/QUOTEنه من سره دختر هفته دوم معده درد داشتم

خدارم با آرزوهام کلافه کردم بچه بودم آرزو داشتم بزرگ شم بزرگ شدم حالا آرزودارم حتی شده یه ثانیه بچه شم فارغ از هر دغدغه ای تو کوچه بازی کنم😢😢😢
2728

میتونم بپرسم بچه اولت چیه؟اقدام داشتی واسه جنس خاصی آیا؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد ...

😘😘😘😘

2738

من دوتاسقط داشتم.ولی دوتاشم اول ازهمه بعدعقب افتادن پریودم نوک سینه هام خیلی حساس میشد.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
میتونم بپرسم بچه اولت چیه؟اقدام داشتی واسه جنس خاصی آیا؟

یه بار با کیت رفتیم جلو نگرفت ایندفعه همینجوی اقدام کردیم یه دختر۷ساله دارم

من دوتاسقط داشتم.ولی دوتاشم اول ازهمه بعدعقب افتادن پریودم نوک سینه هام خیلی حساس میشد.

پس تلقینه؟

ان شالله باردار باشی مثل من 3 سال انتظار نکشی    

مرسی عشقم ایشالا به حق شیش ماهه کربلا یه بچه سالم خدانصیبت کنه

یه بار با کیت رفتیم جلو نگرفت ایندفعه همینجوی اقدام کردیم یه دختر۷ساله دارم

میتونم بپرسم چطور بوده کیت اثرنکرده؟آخه خیلی تعریف میکنن که کیت خوبه

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
میتونم بپرسم چطور بوده کیت اثرنکرده؟آخه خیلی تعریف میکنن که کیت خوبه

والا اصلا خوب نشون نداد روز تخمک گذاریو آخر از رو تاریخ پری خودم حساب کردم بیشتر به ترشحاتم تکیه کردم بر اساس اون اقدا کردیم که باردارنشدم اینماه خونه تکونه داشتم همینجوری یه بار اقدام داشتیم بعده اون نداشتیم