2733
2739
هرگز..زمستون انفلونزا اورد از مدرسه...پدرمون دراومد.  ولی اگه نرن از انور تا آخر تیر انگار باید ...

ما معلم هرروز درس و مشق میفرسته گروه 

کلا عقب نیفتادن اینطور 

امروز چقد بداشون تکلیف فرستاد ،گف تا پایان تعطیلات وضع همینه ،و هرشب تا ساعت ۹همه موظفن عکس تکالیفو بفرستن

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Wellcome

سلام مامان عشقم خوبی امرور دیکه برگشتم سایت

اووففف چه افتخاری دادم به سایت😂

مونا تهرانی کجایی یه گلی شیرینی اسپندی گاوی کوسفندی😂

تو خوبی همه چی اوکیه

I am a queen because I have a cute mad king
2728

دخترمن بیزاره ازتعطیلی😩😩😩😩😩الانم ازشنبه که تعطیل شده خونمون فقط گریه زاریه که چرامدارس تعطیل شده هیچ رقمه توجیح نمیشه منم کلافه کرده😭😭😭😭😭

ای ویران بشه چین وهرچی چینیه که آرامشو ازمون گرفته😫😩

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
سلام مامان عشقم خوبی امرور دیکه برگشتم سایت اووففف چه افتخاری دادم به سایت😂 مونا تهرانی کجایی یه ...

اره گاو بکشن برات

بد نیست همه چیز زینب هم ترکونده خودشو

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
هیچی تحت کنترل نیست تا الان با گرونی با همه ی بدبختی هاشون ساختیم دیگه جونمون اخرین چیزیه که داریم

فکر کن یه بچه یکی ازاعضای خانوادش داشته باشه وبیاد مدرسه ببینید چه فاجعه ایی می شه

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2738
اره گاو بکشن برات بد نیست همه چیز زینب هم ترکونده خودشو

عوی بد نیست معنی نداره برام باید عالی باشی عالی

انرژی که گفتم یادت نره

چرا ترکوند خودشو

اینم یه روزدرمیون میترکونه خودشو

از آسمون سنگ می‌بارید ما سرکوچه منتظر سرویس بودیم

ولی من شیطون بودم همیشه جیم میزدم😂😂

زنگ میزدن مادرم

مادرم میکفت بمن چه من دیکه حریفش نمیشم دیگه زنک نزندی هرکاری میکنید بکنید😂

اخر ترم هم با پول و زبون ریختن ۱۰ رو میگرفتم خلاصه

اینها فکر می کنن بچه ها می فهمن پیشگیری چیه زنگ تفریح بدو بدومی کنن بازی می کنن به همه چی دست می زنن

والا با این هجم بازار رفتنا و مسافرت رفتن مردم فک کنم مدرسه اگه باز باشه خیلی راحت تر میشه جلوی رشد بیماری رو گرفت...یه نگاه به بازارا بندازین

والا با این هجم بازار رفتنا و مسافرت رفتن مردم فک کنم مدرسه اگه باز باشه خیلی راحت تر میشه جلوی رشد ...

اگه مسافرت وبیرون رفتن وممنوع کنن جلوی مردم وبگیرن اینجوری نمی شه

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2706