2737
2734
عنوان

دارم از ترس سکته میکنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا ما واحد بقلی مون خالیه تنها که بودم دیدم یکی کلید انداخته هر داره با در ور میره

بعد فهمیدم از بنگاه اومدن هر روزم میان کلید میندازن تو در ما هر چی هم بهشون میگم انگار نه انگار درمونم زپرتی هستش میترسم

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2728

یه روز به شوهرت بگو نره سر کار خودش یا یکی دیگه کشیک وایسه ببینه کیه کجا میره مشکوک بود به پلیس بگه

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
2738
آخه ما هم تو یه منطقه خوب خونه سه خوابه دیدیم واچلی چون آپارتمان خالی بود من نخواستم، مفت میدادم ولی ...

ما خونه رو پیش فروش خریدیم دیگه آدم نمیدونه کسی قراره بیاد تو ساختمون یا نه

مالک هم گویا نیازنداره نه میفروشن نه اجاره میده

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...

نترس عزیزم.در رو قفل کن کلید هم بداز بمونه توش 

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
چهار پنج بار تو این مدت

ایفونتون تصویریه؟

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎
بله

اونا رو جایی ندیده بودین؟چقد بدن اه

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

دزد هستن نگران نباشید میان آمار بگیرن

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری

این دفعه اگه زنگ زدن بگید من نمیدونم و الان همسرمو صدا میکنم 

اینجوری فک میکنن تنها نیستید

چندتا ویس از همسرت بگیر ک تو مواقع لزوم بذاری ایفون گوش کنن فک کنن راستکی شوهرت هست

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2706