2737
2739
عنوان

اگر یه روز بفهمید شوهرتون بهتون خیانت کرده چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 143 پست

من امروز امتحانش كردم انگار واقعا دوسم داره

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم مونده به شرایط آدم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2728
چکار کردی

ديگه ديگه

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

پس انداز نه چون میدونم میتونم بعدا از پس خودم بر بیام هم خیاطی بلدم هم کامپیوتر و رشته دانشگاهیم زبانه.خیانتش اگ در حد دوستی با یه دختر باشه و پشیمون نباشه یا کم باشه.اگ بچه دار باشم یه فرصت دیگ میدم.و اگ پشیمون نباشه بچه رو میزارم پیش خودش.ولی اگ بچه نداشته باشم ب راحتی تنهاش میزارم.

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2740

من ازدید یه مرد نکاه میکنم اما خیلی وقتا هست منشاخیانت شوهر دلیل وبانیش زنشه هرچند دره صورت نباید خیانت کنه اما شماکه سوال پرسیدی باید وژدانتو قاضی کنی ببینی چقد دراین قضیه نقش داری

سینه ام دکان عطاریست           دردت چیست؟

اگر خیانتش در حدی باشه که نتونم ببخشم میرم دادگاه و طلاق میگیرم چون هم حق طلاق دارم هم سه دنگ خونه به ناممه و هم ده درصد سهام شرکتش و شاغلم میتونم تنها از پس خودم بر بیام 

2706