2737
2739
عنوان

اگر یه روز بفهمید شوهرتون بهتون خیانت کرده چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاید شما ضعیف بودی من پشتوانه دارم ولی حتی اگه نداشتمم میرم تو خونه های مردم کلفتی ولی نمیذار ...

نه عزیزم 

من هم پشتوانه دارم هم شاغلم هم لچه هام زیاد کوچیک نبستن ولی بچه خودش نخاسته دنیا بیاد نمیشه من هروقت بهم برخورد آینده اونارو تباه کنم

ضعیف هم نیستم اتفاقا قوی هستم که نمیزارم ناملایمات آینده خودم و بچه هامو تباه کنه 

اینم بگم همسرم بعد از بچه دوم فعالیتش رو بیشتر کرد وگرنه هرگز برای بچه اقدام نمیکردم 

و درضمن عرض کردم همسرم محاسنی داره که بتونم  روشون فک کنم و زندگی چهار نفرو از هم نپاشم 

خداروشکر همسرم بالاخره متنبه شد و الان خیلییییی بهتر شده 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2728
امیدوارم هیچوقت نبینی گلم،ولی بهتره هیچوقت خیانتو اینجوری قضاوت نکنی عزیزم چون حرفت اصلا صحت نداشت♥️ ...

واقعا متاسفم برا اونایی که نظرشون اینه که  حتما زن کم گذاشته😑😑😑

شوهر من ده بار بهم گفت تو هیچی کم نزاشتی من قلبم بیماره 

شوهرم همش میگه این مردا که میگن زنم زشت بود و بی محبت بود و ... همش بهانه ست 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
واقعا متاسفم برا اونایی که نظرشون اینه که  حتما زن کم گذاشته😑😑😑 شوهر من ده بار بهم گفت تو ه ...

بله درسته اینا همش بهانس برای توجیح خیانت،امیدوارم حالت همیشه خوب باشه عزیزم

چرا هیچوقت طلاق نمی گیری؟

خداروشکر من زندگیم خوبه ,ولی همیشه ب این مسائل  فکرمیکنم اگ شوهرم  بدترین مرد دنیاهم بشه از خونه بیرونش میکنم ولی هیچوقت طلاق نمیگیرم , چون هیچکسی رو ندارم , و مطمانم اگ یروز طلاق بگیرم شوهرم هیچوقت پسرمو بمن نمیده ...   

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2740