2737
2734
عنوان

بیاید از آرزوهاتون بگید😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 43 پست

آرزو میکنم این ویروس ریشه کن شه حال دل همه خوب بشه  

خفمون کردن با تاپیک کر....

و اینکه همه منتظرا خییییلی زود مامان بشم 

سلامتی بابام همسرم مامانم 

مخصوصاااااااا بابام ❤❤❤❤همیشه کنارم باشه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آرامش بیاد تو زندگیم 🙏🏽

ان شا الله تو درسم موفق باشم 👌

پسرم سالم و سلامت باشه همیشه 🤲

بدهی هامون صاف شه دهنم سرویس شده چند ساله درست و حسابی خرید نکردم گردش نرفتم 😥

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2731
هست؟!!!!!🙄🤔🤔

شب اول ماه رجبه....هر چی ارزو کنیم بش میرسیم

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

ظهور اقا😔

سلامتی خانواده ام و خودم

یه بچه ی سالم و صالح

یه زندگی با ارامش و اسایش

یه کار خوب برای شوهرم 

رونق کار برای پدرم

عروسی داداشمو ببینم

....

اگه برای خانواده ام بخواد اتفاقی بیافته اول من بمیرم...

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎
آرامش بیاد تو زندگیم 🙏🏽 ان شا الله تو درسم موفق باشم 👌 پسرم سالم و سلامت باشه همیشه 🤲 بدهی ها ...

دقیقا منم مثل شما....انشاالله ک زووود تموم شن و ی نفس راحت بکشیم

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
2738

جوری عاشقم بشه به پام بیوفته 

سلامتی خانوادم و خودم

و پولدار بشم 

آرامش تو زندگیم حس کنم

خدا کمکم کنه

ویک سفر تو ذهنم هست به اونجا برم کلی خوشبگذرونم

💚💚💚💚

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

من اول خلاص شدن کله ایران ازکرونا

سودخوب توبورس یاخونه خریدن 

پرداخت بدهی هامون 

خدایاینی همه اینا باهم میشه؟؟😢

خدایا همه رو به خواسته ای که الان داره ازقلبشون میگذره برسون🙏الهی امین😃
فردا باید برم سونوگرافی آرزوم اینه ک بگه حامله ای🙏

اخخخخخ عزیزم انشالله😍

2706