2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود دانشگاه هتون تعطیل کرده ؟

تا اخر این هفته رو که چه بیمارستان چه دانشگاه رو خودشون تعطیل کردن برامون

دوهفته دیگم جوری که گفتن به احتمال۹۹درصد تعطیله

2731

بنظرم بعد عید هم تعطیله

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
ینی تا امشب خبر میدن؟

من الان گوگل خوندم نوشته بود فعلا ده استان احتمال تعطیلی داره و تعطیلی مدارس هیچ کمکی به روند بهبود بیماری نداره و اما نوشته بود خبر قطعی داده میشه هنوز معلوم نیست چی میشه

تبریز مدارس و دانشگاهها تا پایان سال تعطیله،تهرانم حتما تعطیل میکنن

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738
امروز وزیر بهداشت‌ گفت هنوز تعطیلی‌ در موردش‌ برای دائمی‌ تصمیم گیری نشده‌ ی جوری داشت میگفت‌ که اگه ...

اره نگران اینن 

الا ببین قمو اول گفتن فقط شنبه 

بعد گفتن یکشنبه ودوشنبه 

بعدش اخرشب گفتن سه شنبه و چهارشنبه 

ولی تا عید احتمال زیاد تعطیلیع 

اره نگران اینن  الا ببین قمو اول گفتن فقط شنبه  بعد گفتن یکشنبه ودوشنبه  بعدش اخرش ...

هنوز چهارشنبرم نکفتن

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

بچه ها میگن تهران 22 تا پایگاه زدن برای افرادی که حس می‌کنند علايم کرو  نا دارن میرن اونجا مورد بررسی قرارمیگیرد اگه مشکوک باشن ازهمون جا با آمبولانس میفرسن بیمارستان اونجا ازشون تست کرو  نا میگیرن

2706