2737
2734
عنوان

همه بدبختیام بد از کورتاژم شروع شد ..

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا تاثیر داره؟؟؟ خداومیبخشه واقعا؟

من باورش دارم که میبخشه....از ایت الله بهجت خوندم که نوشته بودن وقتی گره تو کارتون میفته زیاد استغار کنین چون گرهای که تو کارامون میفته گاها از گناهامونه...و جایی دیگر خوندم وقتی به مشکلی میخورین سیل صلوات راه بندازین .....و جایی دیگر خوندم نماز اول وقت حکم شاه کلید رو داره ...عزیز با همه وجودت   این سه کارو انجام بده...و هرگزم ناامید نباش چون ناامیدی از اون گناه کورتاژت بدتره پیش خدا

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
2728
من باورش دارم که میبخشه....از ایت الله بهجت خوندم که نوشته بودن وقتی گره تو کارتون میفته زیاد استغار ...

من سقط عمد داشتم . واسه همین روحیم خراب سده بعد سقط. احساس میکنم بی انگیزه شدم .وهی منتظر رتفاقی ام ک تقاص کارم هست

من سقط عمد داشتم . واسه همین روحیم خراب سده بعد سقط. احساس میکنم بی انگیزه شدم .وهی منتظر رتفاقی ام ...

با همه وجودتون توکل کنین ...فقط اخلاص فقط بندگی...

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
2738
نکن .. خود کورتاژ که درد وحشتناکه که هیچی .. من از بعدش زندگی نکردم .. البته خیلیا هستن کورتاژ میکن ...

کورتاز نشخیصی   فرق داره  با کورتاژ؟

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
نکن .. خود کورتاژ که درد وحشتناکه که هیچی .. من از بعدش زندگی نکردم .. البته خیلیا هستن کورتاژ میکن ...

منم كورتاژ كردم خيلى راحت بود اصلا درد نداشت اصلا نفهميدم

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

نه گلم خودتو مقصر ندون

گاهی بدن ادم دیر جواب میده ک این نه تقصیر توه نه سرنوشت

خواست خداست و باید منتظر بود تا در یک لحظه باورنکردنی سورپرایزت کنه😍

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
آره آره ساکشن کردم .. کورتاژ نه .. اشتباهی میگم کورتاژ ..

نگران نباش احتمال خطر ساکشن تقریبا صفره شاید الان روحیه ت خرابه کاریه شده دیگه بهش فکر نکن 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن