2733
2734
نترس

ب اسی میگی نترس ب من میگی ازمایش بده والا ترسوندیم😭😭😭

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
دوستان دوره جدید سرماخوردگی اومده.دقیقا مثلا پاییز که  ی سریا انفولانزا گرفتن ی سریا سرماخوردگی ...

من گلوم خشکه انگار ی چیزی گیر کرده گلوم .من چی؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عمه ی منم فردا آزمایش میده

کدوم شهره عمه؟بعد اینا ک من گفتم علایمشه؟

2728
دوستان دوره جدید سرماخوردگی اومده.دقیقا مثلا پاییز که  ی سریا انفولانزا گرفتن ی سریا سرماخوردگی ...

ینی اگ تب وسرفه باشه کروناست؟؟؟منم شوهرم سرفه میکنه ولی پشت سر هم نه

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
من گلوم خشکه انگار ی چیزی گیر کرده گلوم .من چی؟

من خودم گلوم خشکه از دیروز و درد میکنه و ی کم آبریزش بینی.چایی دارچین و زنجبیل زیاد بخور .اب نمک قرقره کن .تا آخرشب چندین بار انجم بده فردا بهتر میشی 

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
شهر قدس اون سرما خوردگی و گلودرد وکلا علاعمش رو داره

شهرقدس کجاست؟

2738
ینی اگ تب وسرفه باشه کروناست؟؟؟منم شوهرم سرفه میکنه ولی پشت سر هم نه

مرتب تبش رو چک کن.تب و سرفه باشه میگن معمولا میفرست ازمایش .البته سرفه شدید و تب بالا

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
من خودم گلوم خشکه از دیروز و درد میکنه و ی کم آبریزش بینی.چایی دارچین و زنجبیل زیاد بخور .اب نمک قرق ...

دارچین و زنجبیل میخورم.نمک رو الان انجام میدم بببنم بهتر میشم 

مرتب تبش رو چک کن.تب و سرفه باشه میگن معمولا میفرست ازمایش .البته سرفه شدید و تب بالا

نه تب نداره فقط صداش گرفته و گهگاهی سرفه خیلی حالم بده😭مرسی که جواب دادی

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
2706