2737
2734

این رنگ خوبه؟؟؟؟اگه رنگی مد نظرتون هست بگید

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک نکنم البالویی رنگ جالبی باشه برا وسیله های برنزی

زرشکی ،مسی  . 

رنگ روشن میخای زیتونی روشن 

آبی ملایم 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

والا من تو خونه ای که وسایلاش تیره باشه قلبم میگیره

به نظرم همین رنگای استخونی صدفی یا نهایتا نسکافه ای قشنگ میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
منظرم چوبی بود نه ازاونا که پارچشون قهوه ایه 

اهان اره اونا خوبه ولی ب بودجمون نمیخوره

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
والا من تو خونه ای که وسایلاش تیره باشه قلبم میگیره به نظرم همین رنگای استخونی صدفی یا نهایتا نسکاف ...

خودمم عین شمام از خونه ای ک وسیلع تیره داره استرس میگیرم

2706