2737
2739
عاقا چجوری باید تو بورس سرمایه گذاری کرد؟ خوبه؟

تاپیک آخریم بخون 

من تازه فردا میخوام برم کد بگیرم تجربه خاصی ندارم فعلا ولی اونایی که نظرشونو گفتن خیلی برام امیدوار کننده بود.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عاشق این دوتام😐مخصوصا تیره ک شبیه مشکی میشه رو لبم

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2740
نه بابا

کی دیدی شیر ماده  یال داشته باشه اخه

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
قبول دارید هرکه ادعای هرچی رو داره دقیقا همون نیست؟ وقتی با کسی هم کلام میشید اصرار داره که اصلا آد ...

من اینجوری ندیدم یا دقت نکرردم 

ولیمثلا اینجوری رو قبول دارم وقتی کسی یه صفتی رو به کسی نسبت میده خودش دقیقا اونجوریه مثلا به من میگفت خسیس در حالی که از در بستنی هم نمیگذره !!!!!.

2706