2737
2739
عنوان

باردارای ماه اخر بفرما داخل😉

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 62 پست

اسم نی نی رو چی میزارید؟

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون
منم از،صبح دلم درد میکنه همش میگم درد زایمان نباشه. منم دکترم نمینویسه سزارین.دیگه با بدبختی ۶تومن ...

من ازهفته ی 26خودمو بستم به استراحت .دهانه ی رحمم نرم بود.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من ی ماهه اینجوریم خبری نیست😌

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی

من خودمو بدجوری باختم،مامانم دیابت و بیماری قلبی داره،موقع زایمانمم تنهام،دلم نمیاد بیاد بیمارستان

کلا بهم ریختم😭😭

اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود
2731
منم پولش بابدبختی جورکردم.قرارنبودبرم خصوصی.دکترگفت نیمه خصوصی.دم اخرگفت نمیشه قبول نمیکنن

والا نیمه خصوصی هم سزارین قبول نمیکنن.

فقط خصوصیا.دوتا دکتر عوض کردم هیچکدوم راضی به دادن نامه سزارین نبودن.فقط پول میخوان اشغالا.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
والا نیمه خصوصی هم سزارین قبول نمیکنن. فقط خصوصیا.دوتا دکتر عوض کردم هیچکدوم راضی به دادن نامه سزار ...

همه چی پولی شده.سلامت مریض واسشون مهم نیست

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
دینا.هانا.موندیم به این دوتا😍شماچی.

دینا قشنگه😍😍

ما لیانا 😜

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون
2738
ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی من خودمو بدجوری باختم،مامانم دیابت و بیماری قلبی داره،موقع زایمانمم ت ...

قربانت همچنین.

خواهری دخترعمویی دخترخاله؟؟کسی نیست😢دور ورت شلوغ باشه برااهمین روزا خوبه.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
قربانت همچنین. خواهری دخترعمویی دخترخاله؟؟کسی نیست😢دور ورت شلوغ باشه برااهمین روزا خوبه.

نه تنهای تنهام،فقط شوهرم هست

بعد زایمان میرم خونه مامانم.انقد دلم گرفته که حد نداره😭

نه تنهای تنهام،فقط شوهرم هست بعد زایمان میرم خونه مامانم.انقد دلم گرفته که حد نداره😭

وای عزیزم 😢دور ادم شلوغ باشه براهمین موقعه هاس منم فقط مامانمو دارم.غمت نباشه.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
وای عزیزم 😢دور ادم شلوغ باشه براهمین موقعه هاس منم فقط مامانمو دارم.غمت نباشه.

چی بگم.توروخدا دعاکن برام

منم برای شما و همه خانمهای باردار دعا میکنم که بسلامتی زایمان کنیم

دینا قشنگه😍😍 ما لیانا 😜

زندگینامتو تو امضات نوشتی😓😓 شیاف وقرص😓

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2706