2737
2739
بچه بودیم میگفتیم مرض داری تو شلوارت مگس  داری 😐

بشمار ببین چندتا داری یدونه دارم اونم تویی 

هی یادش بخیر 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
هرکی ناراحته میتونه جمع کنه بره 🤭

ما هم میخوایم جمع کنیم از ایران بریم

جایی رامون نمیدن مشکل اینه😂

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به به سلام 😍😍الان مدافعین نی نی سایت میخورنت 😁

سلام خوشگلم 😍

بيخود كردن همش چرت و پرت خاله زنكي و خيانت و مادر شوهر واقعا سطح ني ني سايت همينه

هشدار هوا شناسي احتمال وقرع سيلاب توي تهران با منبع علمي گذاشتم حذف ميكنن

حالا تاپیک شد مشاعره مگس و شلوار😅😅😅

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2740
چیشده میشه یکی توضیح بده

تف تو کاربریت😂

الان ما نمیتونیم تگت کنیم ممنوعی که🤣

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
والا خجالتم نميكشن  جون مردم پشيزي ارزش نداره

ولله 😃 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چیشده میشه یکی توضیح بده

همش زیر سر توعه 😤

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
سلام خوشگلم 😍 بيخود كردن همش چرت و پرت خاله زنكي و خيانت و مادر شوهر واقعا سطح ني ني سايت همينه ه ...

عه تهرانم هست؟

میگفتن لرستان که بیچاره ها😧

کی اعلام کردن؟منبعشو میگی برم بخونم😙🌹

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706