2410
2553
بچه بودیم میگفتیم مرض داری تو شلوارت مگس  داری 😐

بشمار ببین چندتا داری یدونه دارم اونم تویی 

هی یادش بخیر 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
هرکی ناراحته میتونه جمع کنه بره 🤭

ما هم میخوایم جمع کنیم از ایران بریم

جایی رامون نمیدن مشکل اینه😂

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به به سلام 😍😍الان مدافعین نی نی سایت میخورنت 😁

سلام خوشگلم 😍

بيخود كردن همش چرت و پرت خاله زنكي و خيانت و مادر شوهر واقعا سطح ني ني سايت همينه

هشدار هوا شناسي احتمال وقرع سيلاب توي تهران با منبع علمي گذاشتم حذف ميكنن

حالا تاپیک شد مشاعره مگس و شلوار😅😅😅

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2714
چیشده میشه یکی توضیح بده

تف تو کاربریت😂

الان ما نمیتونیم تگت کنیم ممنوعی که🤣

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
والا خجالتم نميكشن  جون مردم پشيزي ارزش نداره

ولله 😃 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چیشده میشه یکی توضیح بده

همش زیر سر توعه 😤

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
سلام خوشگلم 😍 بيخود كردن همش چرت و پرت خاله زنكي و خيانت و مادر شوهر واقعا سطح ني ني سايت همينه ه ...

عه تهرانم هست؟

میگفتن لرستان که بیچاره ها😧

کی اعلام کردن؟منبعشو میگی برم بخونم😙🌹

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706