2737
2734
عنوان

بچه ها باردارا اگه دردزایمان بگیره‌.‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اختیاریه سز من تاریخ میفته ۲۷ اسفند ولی دکتر گفت بندازیم ۱ یا دوم عید اگه بشه  میگم اگه من قب ...

نگران نباش عزيزم از ٢٧ تا يكم فقط پنج شش روزه انشاالله كه دردت نميگيره 

همه چي بستگي به بيمارستان و دكترت داره كه چقدر با هم هماهنگ هستن 

تو يكم دقيقا چند هفته ميشي؟ 

اگر از الان با دكترت هماهنگ كني اونم با بيمارستان هماهنگ ميكنه كه اگر اين اتفاق هم افتاد همون سزت كنن 

منم درد طبيعي ام شروع سده بود چون ازمايشم أوكي نبود سريع تصميم به سز شد نگران نباش ميشه با وجود درد هم سز كرد باز اينو ناشناس زنگ بزن بيمارستانت هم بپرس از دكترت هم بپرس و مطمئن شو

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
من ۱۰ روزه زایمان کردم طبیعی .. اگه برمیگشتم عقب حتما سزارین انتخاب میکردم .. زایمانم وحشتناک بود بد ...

خدا بچتو حفظ کنه 

دیگه گذشته 

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
2728
من ۱۰ روزه زایمان کردم طبیعی .. اگه برمیگشتم عقب حتما سزارین انتخاب میکردم .. زایمانم وحشتناک بود بد ...

خواهر منم زایمانش وحشتناک بود منم از ترس سزارین رو انتخاب کردم ولی خیلی راضی بودم ...بدون درد 

ااا خوب بهش ميگفتي همينو  بهش زنگ بزن بگو اگر بعدش بيافته و دردم بگيره ميخواي چكار كني

ی هفته دیگه نوبت دکتر دارم بهش میگم اونموقع

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
ی هفته دیگه نوبت دکتر دارم بهش میگم اونموقع

افرين اين فكرا و استرس هم از خودت دور كن بيخيال باشي راه هم نرو زياد زعفرون هم نخور

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2740
دوم عید ۳۹ هفته و سه روز

حتما ازش بپرس هر چند بعيده تو اين هفته دردت بگيرن اكثرا تو چهل هستن