2737
2734
عنوان

بچه ها باردارا اگه دردزایمان بگیره‌.‌‌...

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 57 پست

اونايي كه ميگن طبيعي را درك نميكنم رو چه حسابي اخه 

اول سونو ميكنن بايد سر بچه چرخيده باشه 

بعدم وقتي يكي را ميگن سزارين يعني اونايي طبيعي نداره 

به زور كه طبيعي نميشه هزارتا ازمايش داره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن  دکتر گفت سزارین میخوای  سز میکنم من دارم از شما میپرسم آیا اگه درد طبیعیتوی ۳۹ هفته ...

من طرفدار طبیعی هستم و حتما طبیعی رو انتخاب می کنم چون از سزارین می ترسم

شما هم روشی رو انتخاب کن که بهت استرس کمتری میده

2728
من دختر خالم بارداری چون سابقه سقط داشت از همون اول گفته بود دکترش که سز میشه. دوروز مونده به نوبت س ...

بلا به دور 

پس نمیخوام همون زود بیاریم بهتره

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
ن  دکتر گفت سزارین میخوای  سز میکنم من دارم از شما میپرسم آیا اگه درد طبیعیتوی ۳۹ هفته ...

براي سزارين ميري دكي مثلا ميگه فلان تاريخ بيا صبر نميكنه دردت شروع بشه زياد پياده روي نكن زعفرون هم نخور كه همون سز بشي

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
ماه درده همه دردها كه درد زايمان نيست ميري بيمارستانت اونا خودشون زنگ ميزنن دكترت مياد سزارين

ن الان ک خداروشکر اتفاقی نیفتاده 

و زوده 

ولی میگم اگه بخوام نگهش دارم تا بعد عید اگه دردم بگیره چ میکنن

همون سز ک قولشو داده یا طبیعی؟

درد طبیعی بگیره بازم سز میکنن؟

اخه تاريخ سز را جوري مينويسن كه كار به درد و اينا نكشه زودتر برات مينويسن نگران نباش استرس نداشته باش 

اگر كيست نداشته باشي بدنت كاملاااا امادگي طبيعي داشته باشه و مثلا هفته ٤٠ دردت بگيره و سونو كنن سرش چرخيده باشه شايد طبيعي كنن ولي قبلش بايد ازمايش بگيرن چون دكتر قرار به سز داده

اونايي كه ميگن طبيعي را درك نميكنم رو چه حسابي اخه  اول سونو ميكنن بايد سر بچه چرخيده باشه&nbs ...

آخه سز اختیاری ام 

ن بچه بریچه ن چیزی 

میگم با این حال اگه دردم بگیره بازم سز میشم یا ن 😖😫😫

بله دیگه ما هم با فرض اینکه همه چیز اوکی باشه میگیم طبیعی وگرنه بچه بریچ باشه که سزارین میشه

نه ديگه رو كسي كه دكتر دستور سز داده نميشه همه چيو اكي فرض كرد بايد دكتر بگه تا جايي كه احتمالش ميره همون سز ميشه

ن الان ک خداروشکر اتفاقی نیفتاده  و زوده  ولی میگم اگه بخوام نگهش دارم تا بعد عید اگه در ...

سزارين

چون شروع درد طبيعي ساعتها زمان ميبره

همون اولاش ديدي دردهات مرتبه  برو بيمارستان دكتر بياد سزارين

ولي چند ساعت دير بري  ميفته كانال و بايد طبيعي بشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
اخه تاريخ سز را جوري مينويسن كه كار به درد و اينا نكشه زودتر برات مينويسن نگران نباش استرس نداشته با ...

اختیاریه سز من

تاریخ میفته ۲۷ اسفند ولی دکتر گفت بندازیم ۱ یا دوم عید اگه بشه 

میگم اگه من قبلش دردم بگیره چ میشه 

هیچکی جوابمو نمیده😫😫

2706