2737
2739

کیک مرغ 

کباب 

خورش مرغ 

خورش فسنجون 

سرخ کرده 

شنیسل 

ناگت 

کالباس مرغ 

فیله که با سیخ چوبی و ماست  تو تابه درست میشن 

توی ماکارونی یا پلو عدس هم میریزن بعضیا 

توی الویه و سالاد ماکارونی هم میریزن بعضیا

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هويج پلو 

زرشك پلو 

ته چين 

كتلت مرغ ،خورش الو اسفنجان ، خورش هويج و الو ، جوجه كباب ، مرغ ناردون شماليا، اكبر جوجه، مرغ سرخكرده، لوبيا پلو با مرغ ، 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728

مرغو اب پز كن بعد رشته رشته كن 

قارچو با حرارت بالا تفت بده ك اب نندازه و حجمش كم نشه بعد مرغو اضافه كن و ادويه و زردچوبه بريز و قشنگ تفت بده بعد دو سه تا قاشق سس مايونز داخل ي ليوان اب مرغ حل كن بريز رو مرغ و قارچ پنج دقيقه با شعله كم بپزه و ب خورد هم برن بعدم پنير پيتزا بريز و هم بزن تا پنير حل شه

خييييلي خوشمزه مناسب ساندويچ

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
مرغو اب پز كن بعد رشته رشته كن  قارچو با حرارت بالا تفت بده ك اب نندازه و حجمش كم نشه بعد مرغو ...

وای معلومه که عالی میشه👌😋😋😋

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
2738
من مرغ پخته خورد میکنم با هویج و سیب‌زمینی نگینی خورد شده سرخ میکنم و پیاز داغ ادویه  ارد تخم م ...

دلم خواست  به به چه باسلیقه👌😍😍

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
دلم خواست  به به چه باسلیقه👌😍😍

❤️

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ته چین، هویج پلو، کباب حسینی، اسنک و...

من کباب حسینو میخوام

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
منم😋

😂😂😂😂

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
2706