2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه واقعا مجردی کنی یعنی چی؟ 

من مسافرت میرفتم

وقتم برای خودم بود

هرجا دلم‌میخواست میرفتم از گشت با تور گرفته تا طبیعت‌گردی‌با دوستام

دستم‌توی جیب خودم بود

همه چی داشتم 

عالی بود

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2731
همش شد اگه 

خب همین اگ ها مهمن 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738

قطعا متاهلی خوب.مجردی هم عالم خودش و داره و خوبه .ولی خوب اینم فکر کن تا کی میخوای تنها بمونی.این خوش گذرونی های جوانی تموم‌میشه.یکروزی آدم‌دیگه فرصت ازدواج و بچه دار شدن و دیگه نداره.و بعد تا آخر عمر میخواد تنها چکار کنه.اصلا معنی نداره به نظرم.ازدواج میکنی.بچه دار میشی.امید داری واسه بچه هات چه کارهایی کنی.عروسی بچه هات و ببینی.نوه دار بشی.فک و فامیل جدید.زندگی با عشق داشته باشی خوب بهتره

یک صلوات میفرستی؟
اگه واقعا مجردی کنی یعنی چی؟ 

یعنی حق داشته باشی کار کنی.تحصیل کنی. تنها مسافرت بری.خوش بگذرونی. دوست خوب داشته باشی.مستقل باشی.ماشین داشته باشی و وابسته به‌ خانواده نباشی. پولم داشته باشی.مثلا سلبریتی ها و بازیگرها اکثرا واقعا مجردی میکنن.

خیلی جامع و کامل 

😂تو یه نفرو پیدا کن از شرایطش راضی باشه و دیگه هیچی نخواد 

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم
2706