2733
2739
عنوان

نگرانم برای...

729 بازدید | 40 پست

نگرا برای خواهرم.تو بیمارستان پزشکه و بش مرخصی نمیدن.

میگه بعضی از مردم اصلا رعایت نمیکنن بهداشتو و واقن فضای بیمارستانو الوده میکنن و حدف گوش نمیکنن.

دعا کنید براش لطفن .واقعن وابسته ایم خدا کمک کنه

داداشم و زن داداشمم پرستارن هر دو..اونم گیلان😑

منم نگرانم ولی دیگه چاره چیه.پناه برخدا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها یه سوال ..من وقتی یه پست میزارم بعضی وقتا،وقتی می‌خوام حذف کنم اون سه نقطه نیس..برا شما هم اتفاق افتاده؟؟؟

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2738

کاش ساعت ملاقات رو حذف میکردن یا فقط یک نفر حق ملاقات داشت 

مردم اصلا همکاری نمیکنن همشم میاندازن گردن دولت 

امروز چند تا شوهرم مراجعه کننده داشته از قم 

همه دارن میرن مسافرت و تفریح یه زره همکاری نمیکنن تا اوضاع درست بشه

متاسفانه چندتا از همکارای پزشک من تو شمال بستری اند خدا کمک کند فقط

ببخشید شما میدونی اگه کسی تب و لرز شه و بره بیمارستان و آزمایشِ ویروسش منفی شه درسته جواب یا ن؟

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...
هيچكس رعايت نميكنه از خانواده نزديك ادم گرفته تا بقيه  پزشكا و پرستارامون الان خط مقدمن باي ...

امیدوارم فاجعه نشه این ویروس.خیلی سخته ادم نزدیکاشو ببینه ک بخاطر این ویروس تلف شن خدایی نکرده

2706