2733
2734

درست کنین قر قر هم نکنین ده زشته😤

شما باید باقی رو هم آروم کنین چطوری پ یه زندگی رو جم میکنین بیایین این کارارو بکنین به اونا فکر نکنین تحمل کنید عکسا لود شه و پست بعدی رو بذارم

آموزش از سایتی بر داشتم چون آموزش با گلبرگ لمسیو نداشت اینو یاد میدم رو همین اونم یاد میدم😂خودم الان وسایلش ندارم که درست کنم یادتون بدم رو همین آموزش میدم😂😂

صبور باشین😠

برا سیسمونی تازه عروسام خوبه

وسایل مورد نیاز برای ساخت عروسک باربی:

تور سه سانت رنگی

عروسک باربی

چسب حرارتی

چسب رازی

پارچه همرنگ با تور

پشم شیشه

بطری

مقوای محکم

تور سه سانت رنگی هم در رنگ های مختلف در خرازی ها موجود هست و معمولا بسته ای فروخته می شوند

هر بسته، تقریبا ده متر تور دارد و برای یک عروسک متوسط دو بسته تور نیاز هست.

عروسک باربی را از پلاسکو فروشی دو تومنی و یا از لوازم قنادی تهیه کنید، عروسک را از کمر برش دهید.

در ضمن اگر هم خواستید می توانید گران تر بخرید.

به اندازه قد دامن عروسک، بطری را برش دهید هر چه اندازه کمتری از بطری برش دهید قد دامن عروسک بلندتر می شود.

سپس با چسب رازی پشم شیشه را روی سطح بطری بچسبانید و برای لایه های دیگر نیاز به چسب نیست.

دور تا دور بطری را پشم شیشه بگذارید هر چه پشم شیشه بیشتری بگذارید پف دامن هم بیشتر می شود.

بطری را روی مقوا بگذارید و دور تا دور آن را با خودکار علامت بزنید تا اندازه ی حدودی کف مشخص شود سپس به حالت دایره، مقوا را برش دهید.

عروسک را از کمر داخل بطری گذاشته و با چسب حرارتی آن را محکم کنید.

به نیم متر پارچه برای عروسک متوسط نیاز هست، جنس هم می تواند ریون،تریکو، تترون و... باشد.

فقط باید با شمع لبه های پارچه را بسوزانید تا ریشه نشود.

به حالت دامن نیم کلوش، پارچه را برش  دهید و دو طرف آن را دوخت بزنید.

پارچه ی قسمت کمر عروسک را کوک  می زنیم و نخ را می کشیم تا جمع شود.

پایین دامن را کوک درشت بزنید و آن را از بالای بطری به آرامی روی بطری بگذارید و مقوا را هم زیر بطری قرار دهید.

سپس نخ پایین دامن را بکشید تا پارچه جمع شود و مقوا هم به زیر بطری محکم شود.

هیچ

این هم تاپ عروس خانوم زیبای ما که آماده شد.

تور را ردیف به ردیف بچسبانید برای هر ردیف باید تور را برش دهید.

به این صورت که تور چین کش شده را دور عروسک بچسبانید و به انتهای کار که رسیدید تور را قیچی کنید.

.

هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب برا کلاهو دسته گل

لوازم برای درست کردن دسته گل عروس:

مقوا

پشم شیشه

پارچه همرنگ با تور

نمد برای درست کردن گل دسته گل

ربان برای پوشاندن سیخ چوبی

سیخ چوبی

لوازم برای درست کردن کلاه:

درب نوشابه

پارچه همرنگ با تور

تور چین کش شده

مقوا تقویم دیواری یا هر نوع مقوای انعطاف پذیری که قابلیت تا کردن داشته باشد.

خب اینم از این😁

هیچ
2738

حالا آموزش این

حالا آموزش خودم خوب بجای اون تور سه سانت یه یا دو بسته 5000 تومنی گلبرگ لمسی بخرید و خب عیده الان لباسا و میریزید دور اینقدر پارچه هست که بجای دامن بشه استفاده کرد
و بطری هم که  الحمدالله همه جا هست  و تمام مراحل قبلی رو برید غیر اون مرحله که تور سه سانی رو میچسبونین بجای اینکه تور رو بچسبونین به انتهای گلبرگ لمسی چسب بزنین و از پایین به شکلی که گودی سمت داخل عروسک باشه وقتی چسبوندی بعدی رو هم کنارش بدون فاصله می‌چسبونید حالا برای ردیف بعدی بستگی به خودتون داره پر میخوایید باشه و با پف زیاد یا کم از نیم سانت تا یه سانت لایه ی زیرش بچسبونید تا کمر همینجور ردیفارو بالا بیایید حالا برا تاب هم یه گلبرگ رو بر خلاف گلبرگ های دیگه طرف پهتشن سمت بالا میگیرید و جوریکه رو سینه هارو بگیره و می‌چسبونید
و ریسه مرواریدی یا هر نواری یا ربان بجای بند تاپ استفاده کنین و زیر برگی که بجای تاپ زدین بچسبونید و تا کمر پشتش ادامه بدیدخب حالا هر جور دوست دارید تزئینش کنین تو این عکس مروارید مهره زده شماه کاری دلتون خواست یا ربان و.....
تموم 😁 ببخشید دیگه توصیحم اگه کامل نبود ویا کسی  متوجه نشد کمک خواستین در خدمتم😂

هیچ
چه جوری تور رو چین کِش کنیم

با استفاده از چرخ خیاطی تور سه سانتی را چین کش کنید(در این حالت چرخ خیاطی باید بر روی بالاترین درجه طول نخ تنظیم گردد)‌. بعد با استفاده از چسب حرارتی آن را به دامن بچسبانید، به یاد داشته باشید که از قسمت پایین دامن باید شروع به انجام این کار نمایید.

هیچ
یکم درمورد کلاه و دستگل بیشتر توضیح بدین

😂😂 عزیزم اینو من کپی کردم از یه سایت

بزن روش

چون گفتم شاید آدرس سایتو بذارم حالشو نداشته باشن برم کلشو اینجا توصیح دادم تا اون عروسک دومو بتونم توضیح کامل بدم 😉

ببین برا کلاهش این وسایلش اگه حال نداشتی بری تو سایته😂

خوب بعد دیگه سادس😁

گلم باید برم ساکمو ببندم نمیتونم بگم ان شاء الله تو فرصت بعدی تو سابت خودش توضیح کامل داده

من فقط خواستم عروسک دوم رو بگم

هیچ
@ایسو2   ببخشید شکل ندارم ان شاء الله اصفهان رفتم برا دومی شکل میذارم

بسیار عالی عزیزم

وسایلش میخرم‌و دریت میکنم و واستون میفرستم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
2706